La Roche Posay Anthelios BB krém


Odkedy som si dala prvýkrát na tvár farebný opaľovák už by som si asi ani iný nekúpila. Je to tak šikovná vec, že si ani neviete predstaviť. Moju plážovú tašku posledné dva roky okupuje La Roche Posay Anthelios XL a verím, že by sa mu páčilo aj v tej vašej. Opalováky na tvár sú neskutočne dôležitá vec, pretože jednak chránia pokožku pred slniečkom a jednak pred vysúšaním. Nadmerné slnenie spolu s užívaním nejakých liekov alebo genetickej predispozície môže spôsobiť na pleti pigmentové fľaky a používanie vysokého opaľováku na tvár je tá najjednoduchšia prevencia. Hoc aj nech na telo používate nižšie faktory, na tú pleť by som si dala fakt ten vyšší.


Ja mám staršiu verziu Antheliosu, v súčanosti tam namiesto popisku ,,tinted" pribudol popisok BB krém, ale čo som pozerala v lekárni vyzerá to skoro rovnako. Podstata je stále tak istá - okrem opaľováku dostanete jemne do hneda zafarbený produkt. Konzistencia je presne ako u BB krému - niečo medzi pleťovým krémom a make-upom. Farba síce pôsobí tmavo ale vo výsledku na pokožke nič neprekryje, len pleť pekne zjednotí a dodá jej taký pekný lesk. Cieľom tohto BB krému ani nie je, aby kryl ako make-up skôr aby naozaj jemne zjednotil a dodal pokožke peknú farbu.Ak sa cítite aj vy lepšie namaľovane a trochu farbi urobí na vašej pokožke rozdiel zvážte do letnej výbavy tónovaný opaľovák. Má ich teraz skoro každá značka, takže je z čoho vyberať. Načo sa niekde cítiť zle, keď to vôbec nie je nevyhnutné. 

A čo vy? Používate opaľováky na tvár? Či jeden na všetko?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
2. júla 2016, 16:39 delete

Ja by som si uz iny ako tonovaci ani nedala :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
3. júla 2016, 11:36 delete

Vyzerá fakt super :) Je podľa teba lepší, ako ten od Biodermy ?

Reply
avatar
3. júla 2016, 13:45 delete

Tak já asi jako poslední jsem vůbec netušila, že něco takového existuje. :D Moc moc děkuji za přínosný článek, utíkám si pro jeden opalováček! :D :)

Reply
avatar
Jana
AUTHOR
3. júla 2016, 17:28 delete

ehm....a aky je teda presne rozdiel od BB kremu a tohto? napr garnier (to pouzivam ja na bezny den) ma OF20...jaj, ci akoze toto ma 50tku?....mne ta 20ka na bezne nosenie staci...a ked sa bezne slnim, mam 30ku, ale obyckovy sunscreen...nie tinted.

Reply
avatar
3. júla 2016, 22:37 delete

Ze? Raz začneš a neprestaneš :)

Reply
avatar
3. júla 2016, 22:38 delete

Podľa mna su vsetky na jedno kopyto :) ja osobe lekárenské kupujem podľa toho ktorý je momentálne v akcii :)

Reply
avatar
3. júla 2016, 22:41 delete

Ja tym ze mam slnečnú alergiu a zvyčajne aj na dovolenke beriem lieky ktoré ju korigujú nemám odvahu ísť vonku s 20 alebo 30 :)

Reply
avatar