Please wake me!


Strašne sa mi páči idea toho, že je leto a malo by sa mi vstávať ľahšie. Že ma zobudia ranné lúče, ktoré mi otvoria oči a ja sa zobudím 6.30 fresh a pripravená ísť do roboty. Aha..No v skutočnosti žiadne také. Zobudí ma o 8.00 budík, trpím ako kôň a jediná predstava, ktorá ma ženie do roboty je ta klíma, ktorá mi aj tak po polhodine začne vadiť. To teplo na mňa pôsobí úplne opačne akoby malo - robí ma spomalenou a uspatou ako malé dieťa. Z tohto dôvodu som si pred nejakou dobou zaobstarala sprchový gél s priam dokonalým názvom Wake me! Nebudí ma, ale pekne vonia tak vám o ňom aspoň napíšem.


Bourjois Wake me! môže byť naozaj super prebúdzací sprchový gél, ak sa ráno viete prinútiť sprchovať sa. Ja som to párkrát skúšala, ale som proste večerný sprchovač. Vždy rozmýšľam nad tým, že ak sa niekto sprchuje ráno (nemám nikoho v okolí) znamená to, že sa nesprchuje večer alebo sa sprchuje aj aj? Každopádne, nech už sa sprchujete kedykoľvek, verím, že by sa u vás doma páčilo tomuto sprcháču. Má totiž veľmi príjemnú sviežu citrusovú vôňu, ktorá je na prežitie letných dní priam nevyhnutná.


Citrusová vôňa nielen príjemne osvieži ale ešte podľa mňa znásobí pocit čistoty. Keby ste videli moju kúpeľňovú poličku teraz bude tam tento s Goji a citrusmi, limetkový, mätový a chladiaci sprchový gél. Osviežujem sa veru ako môžem. Okrem vône mi nedá nespomenúť ešte rozkošnícke balenie, ktoré má Bourjois proste najkrajšie - súhlasíte?

Sprcháč stojí na http://www.parfemy-elnino.sk/ 2,5 € a ak máte radi Bourjois ale nemáte radi citrusy 100% tam zoženiete nejaký iný. 

A čo vy? Vstáva sa vám dobre? Vstávate skoro?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
9. júla 2016, 11:51 delete

Bourjois mám veľmi rada! :) Tento Wake Me! sprchový gél som používala v zime, je výborný :D

Reply
avatar
Dominika
AUTHOR
9. júla 2016, 13:58 delete

Od Bourjois nemám žianu kozetiku a ani som ho ešte neskúšala, ale možno si ho ešte teraz cez leto zadovážim keďže je taký osviežujúci. :)

www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
9. júla 2016, 22:19 delete

Tak to mám přesně naopak, mě to vedro celkem nakopává, nebo spíš slunce, ráda si pospím to jo a klidně ještě usnu, ale když vstanu brzo nic se neděje a je mi fajn:) a v tom vedru se mi nechce ani spát:D. Jinak já občas ráno sprchu dávám, aspoň když jsou fakt největší vedra... takže tohle by bylo ideální a obzvlášť ta citrusová vůně:)

Somethingbykate

Reply
avatar
10. júla 2016, 21:46 delete

v zime? Vážne? Mne príde úplne mega letný :) v zime sa obalujem čokoládou z každej strany :)

Reply
avatar
10. júla 2016, 21:47 delete

Podľa mňa Bourjois má fakt super veci -či už dekoratívku alebo telovú, treba určite niečo skúsiť :)

Reply
avatar
10. júla 2016, 21:49 delete

Tak to ti fakt závidím :) čo by som dala za to, aby som bola ráno fresh :)

Reply
avatar