Nachvíľu zmeňme vônePosledné dva týždne sa mi na poličke pomíňalo celkom veľa vecí (čo uvidíte v ďalších empties) čo mi celkom vyhovuje, pretože som si mohla povyberať nové výrobky. Keď som rozmýšľala nad telovým mliekom siahla som po pomerne netradičnom výbere - Dove Derma Spa Uplifted. Netradičný výber to ani nie je pre jeho zameranie o ktorom si povieme nižšie, ale kvôli jeho vôni. Nie je to totiž žiadna cukrová vata ani čokoláda, ale je to jemná, čistá taká dospelácka vôňa :) A viete čo? Nor
málne sa tej vône neviem nabažiť. Je príjemná, nevtieravá a akoby podčiarkne ten pocit čistoty potom, ako sa večer osprchujem. 

Inak, ak ste v drogérii zahliadli tento rad a nevedeli ste v čom je špeciálny tak, Uplifted sa stará o hĺbkovú regeneráciu a výživu pokožky. Je výborný pre suchú pokožku, ktorú premastí bez toho, aby sa pokožka cítila ulepete alebo mastne. 


Začnem asi s tým, čo používam najčastejšie a to je Uplifted telové mlieko. Mliečko má stredne hustú konzistenciu, vďaka čomu sa nielen výborne rozotiera ale ešte lepšie schne. Suché je naozaj za pár sekúnd a pokožku nechá nielen dokonale prevoňanú ale aj krásne hydratovanú a hladkú. Teraz v lete je to pre mňa vyslovene nevyhnutnosť aby mlieko nenechávalo pokožku lepkavú alebo mastnú, pretože človeka dosť otravuje to teplo, nepotrebuje si ešte večer znepríjemňovať lepkavou pokožkou. Druhý výrobok je absolútna fajnšmekrovina a je to Uplifted+ Roll on. Roll-on má akoby dve funkcie - jedna je tiež hydratácia pokožky a druhá je rozmasírovanie samotného výrobku, čím výrobok prenikne do pokožky hlbšie a tak ju vie spevniť a vyhladiť. Je to prvý Roll-on, ktorý neposúvam mamine, pretože ma fakt zaujal. Guličky na pokožke veľmi príjemne chladia a po rozmasírovaní produktu sú stehná príjemne hladké a hydratované.
Tuba obsahuje voňavý gél, ktorý stlačením tuby vypúšťate von a jemne masírujete.A poďme na tretí výrobok v sade Uplifted+ telový olej. Olej je zo všetkých výrobkov jednoznačne najvoňavejší a vôňu na pokožke udrží najdlhšie. Telový olej sa používa veľmi jednoducho a ten efekt by som dopriala zažiť každej z vás. Trochu oleja nanesiete do dlaní, kde ho zohrejete a následne nanesiete na celé telo. Tak ako pri každom oleji aj tu radím používať na vlhké telo keď vyjdete zo sprchy - spotrebujete tak omnoho menej produktu a výsledok je ešte lepší.

Samotný olej je ,,suchý olej" čiže keď si ho na seba nanesiete je v sekunde suchý a nezanecháva mastnú ani ulepenú pokožku. Povedala by som, že zaschne ešte rýchlejšie ako mlieko. Viete čo? Toto je môj najobľúbenejší výrobok z celej trojky - najkrajšie vonia, pokožka je po ňom ako hodváb (doslova) a  tým, že má takú zvláštnu suchú konzistenciu sa veľmi dobre používa. 


Okrem vône ma tento rad (ako inak všetky nové Dove výrobky) dostal prekrásnymi obalmi, ktoré vyzerajú na poličke veľmi pekne. Keď pôjdete do drogérie samé podľa mňa uvidíte, že Dove jednoznačne vyniká a momentálne má podľa mňa najkrajšiu telovú kozmetiku. Obaly sú nielen pekné ale aj praktické - nešmýkajú sa v ruke a tým, že ich viete otočiť dole hlavou výrobok zaručene miniete celý.

Pre mňa je Uplifted+ momentálne môj veľký obľúbenec a ak mu dáte šancu nepochybujem, že bude aj váš.

A čo vy? Aké vône teraz u vás vyhrávajú? Sladké? Jemné? Čisté? Citrusové?


Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Nicolland
AUTHOR
24. augusta 2016, 3:24 delete

Vyzerá veľmi dobre, Dove mám navyše strašne rada. :)

http://nicolland.blogspot.co.at

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. augusta 2016, 7:59 delete

Ten olej testujem už zo dva roky (nosím si z Francúzska) a je božský! :D každý závidí tú vôňu a to ešte nevedia o jeho ďalších parádnych vlastnostiach... super, že konečne prišiel aj k nám :)

Reply
avatar
24. augusta 2016, 10:24 delete

najskôr ma táto rada nejak nezaujala, ale ako som si prečítala tvoju recenziu, tak som sa namotala na roll-on a na olej, a som zvedavá na tú vôňu, takže určite to pôjdem minimálne očuchať do drogérky :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
24. augusta 2016, 15:17 delete

na léto je pro mě asi must-have citrusová vůně :)

Somethingbykate

Reply
avatar
24. augusta 2016, 18:19 delete

Ze? Neskutočne krásna vôňa :)

Reply
avatar
24. augusta 2016, 18:20 delete

Jj chod aspon ovoňať stojí podla mna za to :)

Reply
avatar
24. augusta 2016, 18:20 delete

Tak to ta onedlho poteší jedna recenzia :)

Reply
avatar
Danda
AUTHOR
24. augusta 2016, 21:28 delete

Ja mam olej a je skvely :)

Reply
avatar
24. augusta 2016, 21:41 delete

Suhlas vynikajuca vecickA:)

Reply
avatar