Kľud.


A je to tu! Moje najobľúbenejšie ročné obdobie! Čas kedy sa konečne pominú tie dlhé letné dni, kedy v noci zaspávam pod vychladenou perinou a môžem vonku obdivovať všetky farby červenej a hnedej! Keby ste len vedeli ako mám jeseň veľmi rada :) S jeseňou sa mi spája všetko relaxačné! Sviečky, vonné tyčinky, čaje, knihy alebo dlhý kúpeľ. Ja kúpeľ zamením za relaxačnú sprchu a dnes vám ukážem výrobok vďaka ktorému si v tej sprche naozaj skvelo oddýchnem. 


To, že levanduľa uvoľňuje stres a napätie nie je žiadna novinka a ak toho máte niekedy veľa odporúčam vám mať doma niečo v zásobe. Či je to sprchový gél, prírodná voda, inhalačná tyčinka alebo aroma olej - to je na vás, ale vedzte, že je to naozaj šikovný pomocník. Ja mám doma asi všetko okrem toho oleja a neskutočne rada využívam pomoc tejto šikovnej bylinky. 
Pred nedávnom som sa zásobila Levanduľovým sprchovým gélom, ktorý sa stal mojím pomocníkom po ťažkom dni. Nie je nič príjemnejšie (za predpokladu, že máte radi levanduľu) ako keď si sadnete do horúcej sprchy a cítite tú príjemnú vôňu. Ja mám pocit, akoby sa svet zastavil a všetko zlé ide preč. Sprchový gél vonia ako hrsť levandule, a vďaka avokádovému oleju pomáha nielen mysli ale aj pokožke. Zo sprchovania sa tak stáva zážitok, a o tom bežný život je - o hľadaní pekných vecí v každodenných rituáloch.


Odporúčam mrknúť sa aj na zloženie, to iste poteší :) Na stránke http://www.navratkprirode.sk/ sú v ponuke dve varianty 200 ml za cenu okolo 9€ a 500ml za cenu okolo 16€.


Tak a teraz viete pri čom začínam svoj oddych ja :) Hneď po dobrej sprche si zapálim v obývačke sviečku, zababuším sa do tej najpohodlnejšej deky a chytím do ruky čítačku :) Ak by ste chceli vedieť, čo čítam odhalila som čaro Agathy Christie :) Nikdy ma takýto typ kníh nebral, ale asi starnem :) a každý večer sa teším ako si sadnem ku knihe a budem hľadať vraha spolu s Herculom :)

Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
13. októbra 2016, 10:03 delete

Mám rada levanduľu a tiez pre mňa znamená uvoľnenie, ale dať 9 eur za maly sprchový gél je pre mňa veľmi veľa :) radšej zostanem pri sviečkach a vrecúškach plnenych levanduľou ;)

Reply
avatar
15. októbra 2016, 12:01 delete

no nie je to málo o tom potom :) a vrecúška mám rada tiež, krásne po nich vonia na skriňa :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
16. októbra 2016, 13:22 delete

dovedu se představit sprcháč s levandulí <3

´Somethingbykate

Reply
avatar