Video: Spotrebované október/november

Krásnu nedeľu :) Dnes tu mám pre vás opäť video, tentokrát o mojej zbierke spotrebovaných výrobkov. Prvýkrát čo takéto príspevky pripravujem (či už v písanej alebo hovorenej forme) je skoro rovnaký podiel zlých ako dobrých výrobkov. Človek sa časom mení a niektoré veci bohužiaľ nesedia tak, ako na začiatku :/ Nevadí, snáď tie ďalšie spotrebované o dva mesiace dopadnú lepšie :)A čo vy? Koľko ste toho spotrebovali? Máme niečo rovnaké?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
27. novembra 2016, 12:31 delete

Mojito peeling som si nedávno objednala, hlavne kvôli jeho vôni. Ja mám radšej drsnejšie peelingy, tak snáď mne bude vyhovovať :)

Reply
avatar
27. novembra 2016, 13:08 delete

Potom bude pre teba Eno nuno :)

Reply
avatar
28. novembra 2016, 16:45 delete

Super video :) takéto videá mám veľmi rada :)
Ja nemám nič také čo by mi utkvelo, ze by som zaujímavé spotrebovala...
U teba ma veľmi zaujal ten olej, dnes mi došiel sipkovy - dala som na tvoj tip, tak idem do toho ;)
Kde si kúpila tie "čistice príbytku" ? Ja rada palim a zaujalo ma to..mne kolegyňa na vyčistenie bytu od zleho nosí tyčinky z bielej šalvie :)
Ešte som sa chcela spýtať, skúšala si už vlasovú kozmetiku AUSSIE ? Zaujímala by recenzia ;)

Reply
avatar
28. novembra 2016, 23:06 delete

Jeeej ďakujem! Tie myrhove trojuholníky som kúpila v apolle je taká etno predajňa tak tam :) mali fskt dobrý vyber ale to maju popravde asi v každom etno obchode len tento mam oproti domu tak tam rada chodím :) tento aloe bol fskt super ale nechala by som si ho na leto :) teraz skôr nejaky iný :) jeden inak testujem uz tri tyzdne o taký tyzden dva zrecenzujem na blog :) oleje treba testovať dlho nech fskt vidno ci nieco robia alebo nie. Tym ze nie su lacné nechcem pisat recenzie skôr az fakt ked som si 100% istá :)
Aaaaa Aussie som mala dva výrobky jeden paradoxne používam neustále tak nafotim a zrecenzujem :) ďakujem za pripomenutie :)

Reply
avatar