Absolútne prelomový La Roche Posay Athelios osviežujúci sprej


Aj napriek tomu, že som mala na svojej letnej dovolenke kilá kozmetiky som sa nechovala úplne racionálne. Brala som to tak, že prvé dni budem používať moje overené stálice (nech si pokožka zvykne) a potom sa dostanem k testovaniu. A teraz tá neracionálna časť – moja overená stálica pleťový opaľovák, ma dráždil od dňa 1.


Aj napriek tomu, že som mala úplne nové balenie po každom nanesení ma neskutočne svrbela tvár. Z nejakého pre mňa nepochopiteľného dôvodu som ,,svrbenie“ dávala za chybu sebe – lebo som sa zle odlíčila, lebo som na veľkom slnku, lebo som bola predtým v mori. Fakt mešuge. Na 4 deň som si už povedala, že to fakt nedávam a prestala som používať opaľovák na tvár. Nos sa mi spiekol ako alkoholikovi v 50tke, načo mi manžel povedal, že čo keby som zalovila do mojej kúzelnej testovacej tašky a vylovila niečo na testovanie tam.  


Jasné, že som niečo zbalené mala a nebola to žiadna drogérková sranda ale rovno Anthelios od La Roche Posay. Klasický krémový Anthelios som mala na dovolenke pred dvoma rokmi a bol super, takže neviem, prečo som mierne ignorovala tento. Asi ma prekvapilo to sprejové balenie a nevedela som, či ide o osviežujúcu vodu alebo opaľovák.
A ono to bolo vlastne 2v1!

Sprej je určený pre pokožku, ktorá má tendenciu k slnečnej alergii, pretože obsahuje širokospektrálnu UVA/UVB SPF 50 ochranu. A teraz poďme na tú pecku J Konzistenciu to má ako klasická osviežujúca voda (obsahuje to termálnu vodu, ktorá pleť ukľudňuje) akurát a to je fakt fakt veľká vec – to v nanosekunde zaschne to matna a ani sa to nikde nepohne.


Reálne chytíte ten sprej, dáte si ho 15cm od tváre, nastriekate na tvár a on je v sekunde matný, suchý a vaša pokožka je chránená. Žiadne dlhočízne zasychanie, žiadny presun po pokožke, žiadna mastná pokožka. Fakt nič také. V sekunde matná, suchá a chránená. Po 4 dňoch konštatného boja so svrbením, mastnotou, tým, ako sa mi krém v bazéne šúchal do očí to bolo ako balzam na dušu. A na moju tvár.

Ak by som vám mala povedať, o jednom výrobku, ktorý mi zjednodušil a skomfortnil život toto je ono. Už nikdy žiadne krém na tvár, toto je praktické, jednoduché a vážne revolučné. Cenovo sa navyšej pohybuje ako ostatné pleťové opaľováky (+-12 €) tak byť vami idem s dobou vpred. Je to fakt absolútna pecka J


A čo vy? Čo bol super prevratný výrobok, ktorý ste kedy objavili? Používate špeciálne opaľováky na tvár? Od ktorej značky?

Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
25. júla 2017, 10:27 delete

do matna? To je dost zmena oproti kremom, a znie dost lakavo :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
25. júla 2017, 13:43 delete

Vypadá dost dobře :) Já používám celkem obyčejné opalováky. Nic převratného, vtšinou to, co koupí rodina.

Somethingbykate

Reply
avatar
25. júla 2017, 14:44 delete

Tento sprej som mala i ja a bola som s ním veľmi spokojná a určite si ho kúpim znovu :) Inak používam na tvár krém s SPF 30 od Mary Kay a najnovšie som si kúpila s SPF 40 od Clinique.
Klaudy´s enjoyment

Reply
avatar
Lena Čerge
AUTHOR
25. júla 2017, 15:25 delete

Miluju ho ! Víc není potřeba dodávat ! :)

LenaČerge

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
25. júla 2017, 18:30 delete

Od této značky ještě nic nevlastním :) Tohle může být ale dobrá věcička na léto :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. júla 2017, 7:44 delete

ja mám BB cream s SPF42 a funguje to pre mňa lepšie než krém + make up (menej vrstiev :) )

Reply
avatar
26. júla 2017, 8:44 delete

takýto podobný je teraz aj od Vichy, s faktorom 50 a takejto konzistencie :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
27. júla 2017, 10:49 delete

Tak musím niekedy vyskúšať aj ten :)

Reply
avatar
27. júla 2017, 10:50 delete

Ja som tiež nosila rok predtým BB ale keď som vyšla z mora mala som fľaky :(

Reply
avatar
27. júla 2017, 10:51 delete

Na Clinique som počula veľmi veľa chvály :) musím vyskúšať :)

Reply
avatar
27. júla 2017, 10:52 delete

Tak som to kedysi aj ja robila :) čo nakúpila mamka to bolo :)

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
29. júla 2017, 13:38 delete

Pre moju mastnú pleť by bol úplne vyhovujúci :D

Reply
avatar