Keď sa mi nechce používať rúže ani lesky :)


V úvode tohto článku som chcela moju leskovo/rúžovú lenivosť zhodiť na niečo, ale pravda je vlastne taká, že mi nič nenapadá. Dôvod, prečo sa mi nechce používať je len jeden - keby som si mala momentálne vybrať, čo sa mi na perách páči najviac bol by to matný efekt ako robí NYX Lingerie, ale nakoľko mám doma len jeden a to ešte v jemne Mortišovskej farbe, každý deň by som s tým nepochodila :) 

Zistila som, že vcelku podobný efekt, resp. efekt, ktorý sa mi páči a ešte aj dlho vydrží viem urobiť aj s klasickou ceruzkou na pery. Tak dnes vám o tomto objave napíšem, a čo vy viete, možno sa tiež inšpirujete :)


Ceruzka, ktorá ma momentálne baví najviac (akoby Dara Rollins povedala :) je NYX Suede v odtieni 29 Sao Paulo. Jej základná výhoda je, že je matná, takže vďaka nej docielim jemne podobný efekt ako robia NYX Lingerie lesky :) Celkovo matné rúže, lesky to je teraz moje. Neviem prečo, ale je to podľa mňa šmrncovnejšie a páči sa mi to omnoho viac.


Čo treba hneď na začiatok povedať je, že ceruzky nepoužívam na orámovanie pier ale reálne ich používam ako rúž alebo pod rúž či lesk. Ceruzkou orámujem pery a následne ich celé vyplním farbou. Je to pre mňa len iný nástroj na líčenie pier. Neviem prečo, ale používaž ceruzku čisto ako kontúrku ma nikdy nechytilo - aj keď som celý život pozerala na to, ako to robí moja mamka. 

No a poďme k samotnej ceruzke :) Ako možno vidíte má krásnu ružovú farbu, ktorá sa podľa mňa hodí skoro každému a hlavne skoro ku každému líčeniu. Nie je to baby pink ružová, ale skôr ružovo/červená - akoby šťavnatá malina. Na perách vyzerá ,,ako krajšia farba pier" takže pekne prirodzene. 

Z hladiska tvrdosti je to klasická kajalka - takže nie je mäkká ako vysúvacie ceruzky. Na perách však drží hodiny a to či jete alebo pijete. Počas dňa pery jemne vysuší, takže treba aspoň raz naniesť aj s balzamom, potom sa dajú dokopy. 

Alebo používať ako kajalku :) potom pekne orámuje a dodá perám tvar :)Mne sa tento spôsob ,,rúžovania" v poslednej dobe fakt páči a možno sa bude aj vám :) Najväčšia výhoda je určite dlhá výdrž, čo ocení v tomto teple určite nejedna z vás!

Ak by ste chceli vedieť ako som si vytvorila modro/šedé ombre video nájdete tu:klik :) A ak máte chuť vyskúšať nejaký NYX výrobok na pery tu:klik nájdete malého sprievodcu :)

A čo vy? Používate ceruzky na pery? Na ohraničenie alebo ako rúž? Ktorú značku máte najradšej?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
27. júla 2017, 14:55 delete

Tužku mám od Trend it up. :) Dokonce podobný odstín.

Somethingbykate

Reply
avatar
27. júla 2017, 15:16 delete

My tuším stále nemáme :(

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
27. júla 2017, 16:24 delete

ale praveze myslim ze mame...resp znacku ako taku...v DM (mozno sa bavime o konkretnom odtieni - to sa potom ospravedlnujem)...inak maju superne obockove produkty, long lasting trblietave tiene a linky na oko...vsetko waterproof a dobra kvalita.J.

Reply
avatar
27. júla 2017, 16:59 delete

Ja som myslela odtieň :) lebo čo som videla bolo veľa černých a take hnedasté :(
A obockove veci som si nevšimla musím nápravit :)

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
27. júla 2017, 20:15 delete

Příjemná barvička :)

Reply
avatar