Vyhrajte Nivea Care pre seba a svoju kamarátkuUž dlho sa mi nestalo, že by som  mala tak otestovaný výrobok, že by som ho do času recenzie celý rovno minula :) Ale pravda je taká, že Nivea Care je presne taký, ako každá reklama, ktorá sa na neho valí hovorí. Dostupný, lacný a super hydratačný.

A je úplne jedno či ho použijete na tvár, ruky alebo telo. Všade totiž dodá potrebnú hydratáciu a pocit čistoty.


Ak ste náhodou spomínané reklamy nevideli, tak základný koncept Nivea Care krému je, že nepotrebujete 10 rôznych krémov, ale stačí vám jedne ktorý pokryje všetko. A presne takto som k nemu pristupovala ja - brala som si ho do Japonska ako jediný krém na celé telo a potom následne do Turecka ako pleťový krém. A výsledok? Krém splnil presne to, čo som potrebovala. 

Vďaka stredne hustej nemastnej konzistencii pokožku krásne hydratoval, dodal jej potrebnú výživu a nechal ju neskutočne príjemne hladkú a jemnú. Jediný problém, ktorý som s krémom mala bolo, že mi ho bolo ľúto :) tým, že bol taký super aj na pleť bolo mi ho najprv ľúto používať na telo, tobôž nohy :) Ale povedala som si čo, telo máme len jedno :)) a treba sa o neho starať rovnako. Navyše Nivea krém poňala celotelovo aj s cenou a krém vychádza v malom 50ml balení cca 2€, 100 ml cca 3,5 € a veľké 200ml balenie stojí 5,5 €. A aby som nebola jediná, kto si užije počas leta ľahšiu batožinu keď niekde pôjdem čo tak si o 4 krémiky zasúťažiť? Rozhodla som sa urobiť dve dvojice, aby ste mohli vyhrať jeden krém pre seba a jeden krém pre svoju kamarátku :) Súťaž sa koná na mojom Facebooku tu:klik dnes od 14:00. 

Pravidlá sú jednoduché:
1, Like Bianca Principessa FB
2, Tag-ni do komentára kamarátku, ktorá by mala s tebou vyhrať krémik :)

Súťaž trvá do 31.8 a dvoch víťazov zverejním 1.9 na mojom facebooku :)

A čo vy? Máte radi takéto multifunkčné výrobky? Skúšali ste túto Niveu? Sedí vám? 


Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
21. júla 2017, 18:38 delete

Krém bych ráda vyzkoušela, mám Nivea krémy docela ráda :) Přenechám ale štěstí druhým :)

Reply
avatar
21. júla 2017, 22:43 delete

Tak to je od teba pekne :)

Reply
avatar