Budete si na hodoch robiť selfie fotky?


Onedlho to prichádza! Moje druhé najobľúbenejšie obdobie v roku. Inak vlastne nie, moje najobľúbenejšie obdobie v roku! Obdobie hodoch a vinobraní :) Inak nie preto, že by som bola alkoholik, ale preto, že je to čas, kedy sa konečne vonku ochladí prostredie, môžem si dať niekde lokše! a povoziť sa na kolotočoch (fakt vážne). Okrem toho na hodoch vždy postretávam kopec známych a je tam super atmosféra a vládne tam dobrá nálada. A povedzme si pravdu, hody sú už len kúštik od Vianoc. Ale dobre, na to máme ešte chvíľu čas :) Každopádne, či už sa chystáte na hody alebo len potrebujete dobré krytie mám pre vás dnes recenziu Dermacol Selfie Make-upu.

Ja mám doma tento make-up nejaký ten piatok a pravda je, že sme sa fakt skamarátili. Cez leto sme si od seba dali trochu pauzu (lebo som sa prvýkrát opálila a bol mi svetlý- wueeeej) a teraz sme opäť nerozlučná dvojka. 


Teraz pozor. Vo všeobecnosti platí, že pre bledule je v Dermacole ideálny odtieň 02. Na fotke je odtieň 02 a vyzerá fakt ako na Beyoncé, ale fakt nie je. Na fotke nižšie uvidíte predtým a potom a uvidíte, že som stále biela a make-up mi pekne sedí. Zobrala som si ho zo sebou do Turecka a po prvom použití ostal do minulého týždňa na poličke opustený. Fakt fakt mi bol bledý. Konečne som pochopila tie pocity báb, ktoré majú na leto iný odtieň make-upu. Medzi nami ja som ten problém nemala, doma mám kopec nešťastných výberov z mojich online nákupov, kedy presviedčam samú seba, že keď nájdem Lancome make-up v akcii za 14 € v odtieni warm, nebude to vadiiiiť.Ehm. 

No ale späť k tomuto make-upu :) Odtieň 02 je teda výborný pre bledule a čo je ešte lepšie je konzistencia make-upu. Je to taká príjemná penička, ktorá sa výborne nanáša a rozotiera. S make-upom viete pracovať celkom peknú chvíľku, takže ak zistíte, že ste nejaké miesto nedajbože vynechali alebo potrebuje viac vrstiev, nie je problém pridať alebo navrstviť. 


Čo je na make-upe super praktické (a preto som ho chcela používať na dovolenke) je, že obsahuje bázu a make-up v jednom. Make-up teda pokožku fakt pekne vyhladí, minimalizuje linky a predĺži dlhotrvácnosť. No a potom je tu samotný make-up, ktorý pokožku krásne zjednotí a zakryje všetky nedostatky. Čo asi môžete fakt pekne vidieť je, že make-up má stredne až vyššie krytie a má matný finish. Aj napriek tomu, že je matný nevysušuje a nezdôrazňuje suché miesta. 
Za mňa teda fakt super výrobok, či už sa budem fotiť alebo len potrebujem prežiť deň :) Na Dermacol e-shope stojí okolo 7 €, čo je podľa mňa fakt fajn cena za výrobok takého krytia a kvality. Ale viac ako e-shop vám fakt radím ich predajňu v Auparku, to je proste také malé kráľovstvo :) Ale potom až po výplate :) lebo zaručene neodídete len s make-upom :)

A čo vy a selfie fotky? Viete si ich fotiť? Alebo celkovo, fotíte sa radi? Skúšali ste tento make-up? Láka vás? Aký make-up máte na sebe dnes?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
7. septembra 2017, 16:07 delete

Od dermacolu toho vyskúšaného veľa nemám, vyzerá ale veľmi dobre na pleti :)
LIFE IN PICTURES BY LU

Reply
avatar
Pampeliška
AUTHOR
8. septembra 2017, 7:14 delete

Vidíme sa tento víkend vo Vrakuni?
Kolotoče už prišli ;-)
(p. s.: Lancome Teint Miracle bledulovský odtieň 010 :-D)

Reply
avatar
8. septembra 2017, 9:43 delete

Jeeej tak sú tam? Toto som potrebovala vedieť! Tak jasne, že hej :) Raču budúci týždeň nedávam lebo sme preč, tak idem objavovať nové hody :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
8. septembra 2017, 18:35 delete

Ja som dlhodobo používala od Dermacolu Matt Control a milovala som. A potom ho prekonal Revlon :) ale stále sa k nemu rada vraciam. Tento som neskúšala, ale možno by som mu dala šancu, len tá tubička sa mi nepáči. Inak dnes mám na sebe matujúci od Catrice :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
9. septembra 2017, 12:55 delete

Makeup jsem ještě nezkoušela, ale četla jsem na něj dobré recenze. :) Selfie fotky fotím a ráda se fotím :-D ale selfie fotky moc fotit neumím

Somethingbykate

Reply
avatar