Potrebujete inšpiráciu na jesenný parfém?Ak dovolíte ja sa budem hrať na to, že prichádza jeseň. Viem,že veľa z vás si povie v hlave, že nieeeee ešte je a bude leto, ale ja už mám leta fakt plné zuby. Takže aj dnešný článok bude jesenne orientovaný a ukážem vám, ktoré parfémy plánujem na jeseň nosiť najčastejšie. Je to taká moja malá jesenná trojica, ktorá sa už pýši na začiatku mojej parfémovej poličky a je pripravená byť používaná. Ako môžete vidieť ideme od relatívne lacnej Beyoncé po ustreleného Jo Malone, tak dúfam, že inšpirujem každú z vás :)


Prvý parfém, ktorý mi príde super jesenný je Beyoncé Heat. Jeho cena sa pohybuje okolo 10 € ale kvalitovo má určite naviac. Aj napriek tomu, že by ste si mohli povedať, že čo už len za parfémy môže robiť Beyoncé - nenechajte sa odradiť. Heat je fakt krásny, sladký vanilkový parfém, ktorý vydrží hodiny aj napriek nízkej cene. Tú vanilku tam naozaj budete cítiť, aj keď sa považujete za voňavkového analfabeta. Je krásna výrazná a dotvára celý parfém.


Od Beyoncé poďme trochu cenovo vyššie k BVLGARI Jasmin Noir. To je vám tak zvláštna vôňa! Je neskutočne tajomná a veľmi ťažko identifikovateľná. Určite je v nej veľmi výrazný jasmín, ale ten sa mieša s mandľou a zaujímavým anízom. Naozaj úžasná kombinácia, ktorá je nie prvoplánová a málokedy ju cítite na niekom v obchodnom centre. Prekrásny je podľa mňa aj samotný flakón, na ktorý je jednoducho radosť pozerať. Menšia radosť je nosiť ho v kabelke :) najmä ak ho máte v 100ml verzii ako ja :) jedno malé čierne závažie to je :)


A trojke som horko ťažko odolávala celé leto a je to Jo Malone Pomegranate Noir. Momentálne moja najväčšia srdcovka, ktorej sa neviem nabažiť. Dokonalá drevitá a korenistá vôňa, ktorá sa za vami vanie a cítiť ju široko ďaleko. Treba povedať, že Pomegranate Noir je vcelku ťažká a výrazná a preto je ideálna práve teraz na jeseň. Ja ju úplne zbožňujem a ak chcete vedieť na sebe ju mám aj dnes :)

Ak teda neviete aký parfém zvoliť na nasledujúce studené obdobie dúfam, že som vás aspoň trochu inšpirovala :)

A čo vy? Aký parfém máte dnes? Budete si ho meniť na jeseň? Za aký?
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
5. septembra 2017, 21:24 delete

Ten od Jo Malone vyzerá skvelo :)

Reply
avatar
Pampeliška
AUTHOR
7. septembra 2017, 21:03 delete

BVLGARI Jasmin Noir som mala a naozaj je to netuctová vôňa. Ja milujem vône, ktoré nemajú všetci ;-)
Ale nosiť ho v kabelke je fakt peklo ;-)

Reply
avatar
8. septembra 2017, 11:44 delete

Ved to :) taka elegantna cinka :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
8. septembra 2017, 18:39 delete

Parfémy zvyknem dosť striedať a na zimu vždy polka poličky ide do skrinky a vyťahujem iné kúsky. Na leto mám radšej sviežejšie vône, na zimu mi už nevadia ani kvietky :)
Dnes mám Versace Eros, lebo sa snažím pomíňať odstreky, ktoré sa mi nejak nakopili :)

Reply
avatar
Lukas147
AUTHOR
28. októbra 2018, 10:07 delete

Díky za dobré tipy, hledáme do našeho článku tipy na parfémy, takže se bude hodit. Především ten od Bvlgari možná zařadíme při další aktualizaci.

Reply
avatar
Voník
AUTHOR
18. februára 2019, 7:36 delete

Jasmin Noir dostanu snad k narozeninám, tak pak poreferujii. Děkuji za článek :).

Reply
avatar