Predáva NYX vzorky, ktoré vyzerajú ako plné balenie?


Túto ceruzku mám doma viac ako pol roka, ale viaže sa s ňou jedna vcelku vtipná príhoda a tá je aj dôvod, prečo vám ju recenzujem až teraz. Dúfam, že sa tu nájde aspoň jedna z vás, ktorej chýbalo kolečko v hlave rovnako ako mne :)

V prvom rade treba hneď na začiatku povedať, že je to absolútne parádny výrobok - vynikajúca ceruzka, s ktorou si urobíte linku skôr ako poviete cheese a linka je rovno suchá takže môžete bez problémov žmurkať na koho len chcete. Ale! Keď je niečo výborné, tak to znamená, že to používate často (denne) a tým pádom sa to rýchlo minie. Ako mne tá ceruzka - jednoducho sa proste otupila. Otázka teraz bola čo s tým? 

Ceruzka je z brutálne tvrdého plastu, takže strúhanie mi neprišlo ako možnosť. Myslela som si, že ju mám točiť, a ako ju budem točiť tak sa vysunie. To však absolútne nešlo. Takže mi z toho vzišli dve možnosti - buď to bola len jednorázovka (čo ma fakt vytočilo) alebo mám pokazené to točenie ceruzky. 
Zobrala som ceruzku do roboty, ukázala som ju kamarátkam a zhodli sme sa, že mám pokazené vysúvanie. Tak som bola vytočená a nahnevaná, hodila som ceruzku bokom a povedala som si nech ide do čerta. 
Ako som ju však týždeň čo týždeň videla na tej poličke raz som sa vytočila, zobrala ceruzku so sebou do roboty a počas obeda som zbehla do NYX. Povedala som si, že zo seba idem robiť úplného idiota, ale ako som došla k pokladni a vytiahla ceruzku predavačka sa na mňa milo usmiala a povedala - strúha sa. A ja že ako viete, čo som sa chcela opýtať? A ona že - lebo sa k nám denne chodí na to pýtať niekoľko ľudí :) :) :)
HEUREEEKA! Takže som nebola jediná!!! Predavačka zobrala strúhatko, ešte mi ju aj ostrúhala a opýtala sa ako som s ňou spokojná :) Pri odchode som zobrala ešte jednu :) lebo teraz keď viem ako sa používa netreba trochárčiť :)

Keď už viete ako sa orezáva :) poďme na to, aká je! Aj keď už v úvode som vám napísala, že je fakt super :) Ceruzka je dokonale mäkká, po oku sa krásne kĺže a keďže je presne akurát hrubá nepotrebujete po linke prechádzať dvakrát - stačí vám jeden ťah a máte oko dokonale nalíčené. 
Farba je výborne pigmentovaná a drží krásne celý deň. Mne na oku držala perfektne celé leto, nijak sa neotláčala a ani nemizla. 

Priznám sa, že najprv som sa trochu bála tej šírky, predsa len klasické linky sú čo najtenšie, ale pravda je taká, že je to nesmierne praktické a pohodlné. Vážne thumbs up! Keď už viem, že to nie je jednorázovka nemám jej absolútne čo vytknúť :)
Za mňa teda fakt super praktický a pohodlný kúsok a vám vrelo radím vyskúšať ho. Linky budete mať raz dva a o to dlhšie môžete ráno spať :) chápete - priority :)

A čo vy? Ktoré linky preferujete? Aj vám sa niekedy stalo, že ste nevedeli ako používať nejaký výrobok?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
12. septembra 2017, 7:59 delete

Tak to je vtipný, protože jsem zrovna jednu hodila do koše :D, tak ji jdu pěkně vytáhnout a zkusit ji ostrouhat :D. No to je vážně zajímavé :D. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. septembra 2017, 8:35 delete

Ja ju mám tiež,len bielu, bolo mi jasne,že sa strúha,ale AKO a ČÍM??? resp.iba ČÍM??? Ja som ju teda orezala,ale to bolo otrasné...majú špeci strúhatko na to?

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. septembra 2017, 17:23 delete

ja ich mam tiez doma cele roky...ale priznam sa, ze si nepamatam, kedy som to naposledy struhala....ale tak predpokladam, ze sa musi normalne vojst do toho kozmetickeho struhadla s dvomi dierkami - jednou na normalne ceruzky a druhou na tieto vacsie...vzdy som s tym vsetko ostruhala (len teda asi treba mat kvalitnejsie to struhatko).

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
12. septembra 2017, 18:56 delete

Ja som si to googlila na nete, že ako sa to robí. Tiež som si myslela, že sa vytáča von :D vraj pomáha, keď sa trochu zmrazí, že potom to ide ešte lepšie :)

Reply
avatar
12. septembra 2017, 19:04 delete

haha sranda, neviem si predsatviť ako sa to teda strúha :D normálne tým kozmetickým strúhatkom?

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
12. septembra 2017, 21:48 delete

áno áno :) klasické strúhatko, čo má jednu väčšiu a jednu menšiu časť :)

Reply
avatar
12. septembra 2017, 21:49 delete

vitaj v klube :DDDD podľa mňa je to fakt hlavolam :)

Reply
avatar
12. septembra 2017, 21:50 delete

Ja mám dokonca doma nejaké úplne lacné Essence alebo Catrice a ide to s ním v pohode :) raz keď sa už odhodláš na to, že toto je ten správny spôsob ide to :)

Reply
avatar
12. septembra 2017, 21:50 delete

v DM alebo Tete majú strúhatká, ktoré majú dve strany - jedna užšia a druhá hrubšia a tou hrubou to ide úplne ok :)

Reply
avatar
12. septembra 2017, 21:50 delete

juuuj to je aká škoda :(

Reply
avatar