Na to, aby ste mali výrobky z ruže nemusíte ísť do Bulharska


Ak sledujete môj Instagram (klik:tu) tak viete, že som bola pred mesiacom v Bulharsku. Ako to teraz píšem mám pocit, že som tam bola pred dvoma týždňami a nie, že je to už mesiac (fňuk). Poviem vám, že Bulharsko je krajina plná kontrastov. Na jednu stranu sa dovolenka v Bulharsku podľa mňa väčšine ľudí spája so ,,socíkom" kedy bolo Bulharsko jedna z mála destinácii, kde sa dala užiť si letná dovolenka ale na druhú stranu po mojej poslednej skúseností je Bulharsko ďaleko ďalej akoby väčšina ľudí čakala. Nejdem sa tu moc rozpisovať o mojom naozaj výbornom víkende v Sofii, ale čo by som chcela povedať je, že Bulhari majú neskutočne veľa vlastných značiek. Kozmetika, oblečenie, doplnky - povedzte si a to tam bude. A nielenže majú vlastné značky, ale tie značky majú naozaj výborné ceny, takže nemáte problém dôjsť domov s plnou taškou super vecí. Teda pokiaľ necestujete s Wizz Air, ako ja a ako batožinu máte mikro batoh :) 

Aby som už konečne premostila :) Na každej ulici, v každej lekárni, v každej drogérii majú značku Rose of Bulgaria. Vážne je to tam zaplavené reklamami ako Bioderma na Slovensku :) a či chcete alebo nie, neujdete jej. Ja som jej ani ujsť nechcela - takto pred rokom som vďaka stránke https://www.bioruza.sk/ mohla vyskúšať niekoľko ich výrobkov a treba povedať, že všetky boli naozaj top. Top kvalita, top obal a top cena. Ak tam náhodou budete radím vám nenakupovať v lekárni ale drogérii ale nájsť si samostatný obchodík Rose of Bulgaria - úžasne voňavé obchodíky s milými predavačkami. Ja som odtiaľ doniesla zopár suvenírov ale vedela som, že sa k môjmu testovaniu MUSIM vrátiť, pretože som túto značku začala vnímať viac srdcom ako len produktovo. 


V predajni som pri nákupe dostala vzorku odličovacieho čistiaceho mlieka a po vyskúšaní som vedela, že len pri vzorke jednoznačne neostanem. Jednak tá vôňa! Originál ako vylisované ruže. Alebo keď si strčíte nos do najväčšej kytice z ruží - prekrásna kvetinová vôňa, ktorej sa neviete nabažiť (ak máte radi ružové vône :). Mliečko má riedku konzistenciu a ja si ho nanášam do končekov prstov a masážou odličujem tvár. Nakoniec navlhčeným uteráčikom zotriem a tvár opláchnem. Po odlíčení je pleť nielen neskutočne prevoňaná ale je aj veľmi jemná a príjemná na dotyk. Takýto efekt robia hydratačné pleťové masky, takže som veľmi prekvapená že aj mlieko, ktoré stojí okolo 3 €. 


No proste super vec :) Keďže som cez víkend týmto videom na mojom blogu oficiálne začala Vianoce mám ešte jeden tip :) Rose of Bulgaria má veľmi pekné balenia a verím, že môže byť super darček na Vianoce. Výrobky stoja naozaj málo a ak sa nechystáte do Bulharska (kde sú fakt, fakt všade) zoženiete ich na https://www.bioruza.sk/


A čo vy a ružové vône? Voňajú vám? Boli ste niekedy v Bulharsku?

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
31. októbra 2017, 11:24 delete

Konkrétne s touto značkou mám skúsenosti aj ja a tiež som písala recenzie na pár produktov a musí povedať, že sú naozaj skvelé :) skúsľala som od pleťovej vody asi až po sprchový krém, ktorý som dostala od kolegyne z dovolenky :) V bulharsku som bola, a musím povedať, že to bola jedna z najlepších dovoleniek, čo sa služieb a jedla týka, ale aj celkovo ľudí❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
31. októbra 2017, 17:15 delete

nebola som ani v Bulhársku ani som netestovala tieto produkty, ale čítala som o nich a myslím, že stoja za to, samé chvály.

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
1. novembra 2017, 11:38 delete

Tuhle kosmetiku jsem nakoupila jako dárek, já sama ji nezkoušela :)

Reply
avatar
1. novembra 2017, 12:15 delete

Já zbožňuji vůni růží a právě tyto produkty jsem si z Bulharska vozila :D

Reply
avatar
1. novembra 2017, 19:05 delete

Aj ja :) jedna z mojich najoblibenejsich :)

Reply
avatar
1. novembra 2017, 19:06 delete

juuuj to je aká škoda! Tak nabudúce niečo nechať aj pre seba :)

Reply
avatar
1. novembra 2017, 19:09 delete

veru aj ja tak :) v pomere cena kvalita naozaj neprekonatelny :)

Reply
avatar
1. novembra 2017, 19:12 delete

inak úplne súhlasím hlavne to jedlo :) to tam majú nenormááááálne dobré!

Reply
avatar