Z lacného kraja


Pred pár týždňami som vám písala v nejakom článku, že v zime plánujem viaceré líčiace videá a nakoľko nechcem už neviem koľký rok po sebe stále blahorečiť len Miss Sporty korektor, povedala som si, že vyskúšam niečo nové. Ideálne to malo byť rovnako lacné, takže výber v zásade spadol na jeden výrobok :) Freedom Pro Conceal Stick. S Freedom kozmetikou mám veeeeeľmi veľa skúseností a v zásade platí jedno - zbožňujem ich výrobky :) Takže keď som si korektor kupovala tak to nebolo až také veľké vzrúšo, pretože mi bolo jasné, že to asi bude fakt dobré. 


S čím som popravde problém mala, bol výber odtieňa. Podľa swatchov mi na internete prišiel najsvetlejší (a nie žltý) MC 03 Light tak som si povedala, že vyskúšam. Korektor som prihodila do mojej objednávky na Notino a bola som v očakávaní, čo mi príde. A výsledok? Tak ako som čakala, za necelé dve eurá fakt dobrý korektor, ktorý prekryje nedokonalosti a drží celý deň.Na moje šťastie mám teraz pokožku relatívne v poriadku (ale nakoľko ma čaká niekoľko letov, môžem sa s ňou pomaly rozlúčiť) takže prekryjem jednu dve vyrážky a môžem ísť do práce. Inak aj keď sú tuhé korektory podľa mňa výrobok 90tych rokov, fakt by som ich nezatracovala. Ešte som nemala doma ani jeden tekutý korektor, ktorý by mal takú kryciu schopnosť a výdrž ako tieto tuhé. Nehovorím, že také nie sú, ja som taký len nemala. Treba ich však používať len na nedokonalosti - na kruhy alebo vačky pod očami sú jedna veľká katastrofa a zbytočne ťažia pokožku. 
Ak teda nechcete do korektoru veľa investovať (čo podľa mňa fakt ani nepotrebujete) toto je naozaj super vecička. Korektor určite uvidíte v akcii v nejakom líčení, ktoré plánujem, takže jediné čo vám poradím je sledovať môj youtube kanál alebo blog.

Ozaj a čo vy a tuhé korektory? Hot or not? Máte doma nejaký? Ktorý odporúčate?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Tereza Blog
AUTHOR
16. novembra 2017, 10:25 delete

Já maskuji jen kruhy , takže mám radši ty tekuté, ale jinak od Freedom mám mono stíny a jsou super :-)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
16. novembra 2017, 13:21 delete

Od Freddomu už něco málo mám a není to špatná kosmetika, navíc tuhým korektorům se nebráním, sama jich pár mám, když bych potřebovala asi bych se po něm podívala. :)
Somethingbykate

Reply
avatar
16. novembra 2017, 13:53 delete

Tam určite radsej tekute:) tuhe by boli moc hutne :)

Reply
avatar
16. novembra 2017, 19:03 delete

Suhlasim podla mna maju vazne fajn veci za velmi prijemne ceny :)

Reply
avatar
Minau
AUTHOR
17. novembra 2017, 12:38 delete

Díky za tip! Asi s ho pořídím!

Reply
avatar
17. novembra 2017, 22:38 delete

Ja radšej tekuté korektory, tieto tuhé veľmi nepoužívam, len občas, ak sa mi vyhodí nejaká vyrážka a momentálne mám tyčinku z Oriflame a od Essence :)
World of Nicol

Reply
avatar
14. decembra 2017, 23:56 delete

jj presne na vyrážky sú najlepšie :)

Reply
avatar