Decembrové rozdávanie 2: Avon Wide Awake MascaraAko som sľúbila minulý týždeň, tento týždeň nás čaká opäť ďalšia súťaž o Avon riasenku :) Dúfam, že sa tešíte a že sa hlavne nezabudnete zapojiť.  Ak ste si náhodou súťaže nevšimli, tak malá rekapitulácia hneď na úvod -  každý týždeň počas decembra zverejním recenziu jednej riasenky a o tú si vždy potom zasúťažíme na mojom FB. Zapojiť sa môže každý, stačí like-ovať moju FB stránku a označiť kamarátku s ktorou sa podelíte (v súťaži budú vždy dve riasenky). 

Tento týždeň súťažíme o Avon True Colour Wide Awake Mascaru, ktorá bola pre mňa úplnou novinkou a dnes sa dozviete, či stojí alebo nestojí za to :)


Čo sa mi na riasenke páčilo od prvého pohľadu (a to bol vlastne dôvod, prečo som si ju vybrala na recenzovanie) bol kartáčik. Jednak klasické štetiny a jednak zvláštne skrútený tvar. Vyzeralo to super na pekné vytočenie a oddelenie rias.

Čo sa týka samotného obalu - jednoduchý čierny obal, ktorý podľa mňa neurazí ale ani nezaujme. Našťastie to z nudy vytrháva ten zvláštny kartáčik :)


A ako riasenka dopadla? Povedala by som, že riasy primárne predĺži, príliš ich nevytočí a ani nezahustí. Ako možno z môjho blogu viete, ja osobne som fanúšikom veľkých a hustých rias, takže tento efekt je na mňa osobne príliš prirodzený :) Pekný efekt urobí už v jednej vrstve a nie je popravde veľký rozdiel, či máte jednu alebo dve vrstvy, ale na mňa je to málo. 

Riasenka sa nedrolí a drží pekne celý deň. Aj napriek tomu, že vás kartáčik možno odrádza robí sa s ním naozaj veľmi dobre. 


1 vrstva

2 vrstvy1 vrstva

2 vrstvy

Kým minulý týždeň sme mali veľmi objemovú riasenku (recenzia klik:tu), tentokrát to bolo skôr o dĺžke a jemných riasach. Ja by som si ju opäť nevybrala, ale ktovie, niekto z nej môže byť puf :)

A čo vy a špeciálne kartáčiky? Hot or not?

Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Sabina Rijal
AUTHOR
9. decembra 2017, 13:22 delete

I haven't used this but maybe I should!
Nice post!! Your blog is interesting!!
I follow you. Mind following back?

http://asweetwoorld.blogspot.com/

Reply
avatar