Na jógu toho stačí málo :)


Už je to hádam aj rok a pol, čo naozaj veľmi veľmi pravidelne cvičím jógu. Potlesk pre mňa, pretože je to reálne prvý šport pri ktorom som zotrvala, ktorý ma fakt baví a dáva mi toho strašne veľa. Ak si odmyslím fyzické a psychické uspokojenie z tejto peknej aktivity, šikovná je ešte jedna vec. Na jógu toho treba strašne málo. 

Keď vidím v robote kolegyne a aj kolegov, čo chodia do posilky a ťahajú sa s tými obrovskými taškami a k tomu nedajbože laptop, kabelku, asi by ma to úprimne celkom demotivovalo. Kdežto joga? Legíny, tričko, športová podprsenka, deodorant a ste vybavené. A ten deodorant viete ešte rovnako minimalizovať vďaka kompresovaným verziám. 

Do pol roka dozadu som vnímala kompresované verzie ako super vychytávky pri cestovaní, ale pravda je taká, že pri cvičení sú ešte praktickejšie. Sú malé, spratné a objemovo je to to isté ako klasický veľký sprej. 


A došla som ešte na jednu super vec! Ak ste ako ja a väčšina vášho fitkového oblečenia je v tmavých farbách určite najviac oceníte Dove Invisible Dry vo verzii against white marks. Jednak fakt nefarbí a jednak je to tá krásna čistá Dove vôňa, ktorá nikomu nemôže prekážať. Ono, ak ste v plnej triede natrieskanej ľuďmi je na pováženie či je väčšie zlo keď človek páchne alebo keď má na sebe YSL Opium :) Toto je príjemné, čisté, nerušivé a aj vy sa určite budete cítiť komfortnejšie voňavé. 

Na dnes taký malý cvičiaci tip a ak ste sa ešte po Novom roku neodhodlali robiť niečo so svojím zdravým joga je fakt najsam :) Moja najobľúbenejšia je hatha, ale nech už skúsite ktorúkoľvek verím, že nebudete ľutovať :)

A čo vy a cvičenie? Cvičíte? Ako často? Čo? Kde? 
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
31. januára 2018, 13:23 delete

Súhlasím, jóga je perfektná a aj u mňa je to jediná športová aktivita, ktorá ma baví dlhodobo :-) a ďakujem za tip na tento malý a spratný deo :) ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
31. januára 2018, 19:20 delete

Dove moc nemusím, nevím jestli je to mnou a špatně si to šplíchám, ale dělá mi to skvrny... Jógu jsem zkoušela pouze doma s Youtube a málem jsem se zlomila. :D jsem spíš ta, co chodí do posilovny momentálně

Somethingbykate

Reply
avatar
31. januára 2018, 21:28 delete

inak podľa mňa joga moze byt doma celkom nebezpecna :( ono niektore pozicie vyzeraju jednoducho ale vies si tam celkom lahko ublizit :(

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
31. januára 2018, 21:53 delete

Na mňa je jóga príliš pomalá :) ja najradšej niečo rýchlejšie - plávanie, bicykel, squash :)

Reply
avatar
5. februára 2018, 22:04 delete

niektoré sú také uspávačky hadov :) ale taká hatha alebo power, pri tom sa ani nenazdáš a už prešlo 10 cvikov :)

Reply
avatar