Moja láska najväčšia Gucci Rush je späť!


Jedna sa minula a druhá prišla na poličku. Lebo tak to s tými najsamlepšími voňavkami u mňa doma funguje. Ono je to ako s tou Kofolou :) keď ju miluješ, nie je čo riešiť :) A ja vám poviem, že Gucci Rush absolútne zbožňujem, takže nebolo čo riešiť. Ale! Keďže je to jedna z tých vykopávkových voňaviek povedala som si, že vám na ňu oprášim recenziu, keby si chcel niekto zaobstarať na poličku niečo, čo je menej tradičnejšie, ale stále absolútne brutálne!


Keď som si voňavku googlila zistila som zopár zaujímavostí, o ktoré mi nedalo nepodeliť sa :) Čo som fakt nevedela je, že je to druhá dámska voňavka, ktorú Gucci vydal (čo len potvrdzuje fakt, že je to fakt fakt starina z roku 1999). To si vezmite, že v tom čase bol teda Gucci celkom parfémový nováčik a aj tak vydal podľa mňa najlepší parfém z celého svojho portfólia. Mala som od nich viacero voňaviek, ale ani jedna sa výdržou ani z časti nechytala na túto. Čo je druhá zaujímavá vec je, že názov Rush je odvodený od drogy, ktorá fičala v 90 rokoch v Amerike. Parfém mal byť výrazný a šokujúci ako to obdobie a to podľa mňa celkom sedí. Teda neviem ako s tou drogou, ale s tou výraznosťou a s nezameniteľnými pocitmi, ktoré parfém vyvoláva. 

Samotná vôňa je nenormálne ťažko opísateľná a je brutálna (toto je moje 5 balenie, takže verte mi, že to o niečom svedčí :). Srdce je tvorené jazmínom, čo je sama o sebe pomerne ťažká ingrediencia a do toho si pridajte mix ruže, koriandru, pačuli a vanilky. Je to proste dokonalosť sama o sebe. Na Notino stojí najväčšia 75ml verzia do 50 €, čo nie je najmenej, ale je to fakt parfémová topka. Tým, že je to mega zvláštna vôňa vám radím ísť najprv ovoňať, lebo nemusí sedieť každému. Je neskutočne silná a výrazná a vanie sa za vami ako šál. 

A čo vy a vaša parfémová topka? Aký parfém je taký, že keď sa vám minie hneď si kupujete druhé balenie? Aký parfém ste mali doma najviackrát?

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
1. februára 2018, 23:42 delete

Nic jsem od této značky neměla :)

Reply
avatar
Barb
AUTHOR
2. februára 2018, 13:05 delete

ach ano, pamatam si Gucci Rush II, v tom priesvitnom ruzovom flakone.. to vyvolava mnozstvo spomienok :)

Reply
avatar
2. februára 2018, 20:22 delete

Měla jsem i tento na Tvé doporučení, ale nesedl mi a poslala jsem dál. Jinak od Gucci jsem měla ještě Eau de Parfum II a ten mi voněl, ale ne zas tak abych se vracela :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
3. februára 2018, 23:45 delete

Och, mala som ju niekedy veľmi dávno a zas by som si ju kúpila. Je fantastická :) ja si opakovane kupujem asi len Light Blue :)

Reply
avatar
5. februára 2018, 22:02 delete

Inak tá je u mňa tiež na opakujúcom zozname :) večná, neomrziteľná klasika :)

Reply
avatar
5. februára 2018, 22:03 delete

oooo to je aká škoda :( keby si bola bližšie kľudne by som od teba kúpila :)

Reply
avatar
5. februára 2018, 22:03 delete

tú som nikdy ani len nevoňala! sú si podobné?

Reply
avatar