V štátnej správe letí Bourjois Twist up the Volume riasenka


Zcela úprimne vám poviem jednu vec - ako som celý december testovala Avon riasenky cítila som sa špirálovo pretestovaná. Všetkého veľa škodí, takže plán skúšania nových riaseniek mi mentálne vychádzal tak na marec-apríl. 
Ale! Mamina ma tak nalákala na túto Bourjois riasenku, že som ju proste musela vyskúšať. 
Vec sa má totiž tak, že moja mamina pracuje v štátnej správe. Ako si asi viete predstaviť, tam pracujú stovky žien, takže dobré ako aj zlé veci sa šíria veľmi rýchlo. No a nejaká mamkina kolegyňa objavila Bourjois Twistup the Volume riasenku a urobila z nej na úrade veľké haló. Moja mamina (ktorá je inak večný hľadač dobrej riasenky) sa samozrejme zapojila do testovacej skupiny :) a tak sa táto riasenka dostala ku mne, nech vyskúšam aj ja. 

Druhá celkom úprimná vec je, že niektoré veci, ktoré idú z úradu sú super a niektoré nie. Takže moje očakávania popravde neboli. S Bourjois riasenkami som už nejaké skúsenosti mala - a neboli teda hviezdne, ale tak, netreba hádzať všetky veci do jedného súdka.


Čo je na riasenke mimoriadne zaujímavé je kartáčik - môžete si zvoliť, aký výsledok chcete. Ak chcete mať predĺžené riasy používate jednotku (čo je inak rovný kartáčik) ak chcete mať super objem používate dvojku (čo je zatočený kartáčik).

Ja idem v štýle čím viac objemu tým lepšie, takže vždy som volila otočenie číslo 2. Čo je na riasenke brutal super je, že je použiteľná od prvého dňa. Niektoré riasenky sú také, že sú super cca 2 týždne potom, ako sa začnú používať ale táto nie. Je fakt brutal super od prvého dňa.

Tie riasy sú neuveriteľné! Dve vrstvy a mám hrubé, dlhé a objemné riasy. Riasenka sa vôbec nedrolí a drží krásne celý deň. Presne si pamätám, že keď som ju prvýkrát použila mala som sto chutí poslať mamine fotky, aké mám brutálne riasy :) ale neskôr sme sa mali vidieť, tak som si povedala, že na ňu zažmurkám naživo :)


No a poďte si pozrieť výsledky v praxi :)


1 vrstva
2 vrstvy


1 vrstva
2 vrstvy

Za mňa absolútne brutálny kúsok a s prehľadom najlepšia riasenka akú som za veľmi veľmi dlhú dobu mala. Čo sa mi na nej páči fakt najviac je to, aká je to rýchla robota. Vy sa s riasami nemusíte vôbec vyhrávať - dve jednoduché vrstvy a bum výsledok je viditeľný.  A druhá vec nemenej podstatná - aj napriek tomu, že robí riasy až do neba veľmi ľahko sa odličuje. Bioderma micelárkou to máte šup šup.
Na Notino stojí okolo 7€ čo je reálne o polovicu menej ako v parfumérke, takže ehm, viete, kde ju nekupovať :)

A čo vy? Necháte si poradiť maminou? Alebo kto je váš najčastejší kozmetický poradca?

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
16. februára 2018, 14:42 delete

fakt brutal dlzka :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
17. februára 2018, 11:59 delete

Bourjois som ešte neskúšala, ale táto vyzerá brutálne!

Reply
avatar
20. februára 2018, 20:47 delete

úplne súhlas! Som z nej brutal nadšená!

Reply
avatar
20. februára 2018, 20:47 delete

ja by som si ju tiež sama nevybrala, ale je to delo. Vrátila som ju mamine a teraz len každé ráno s láskou spomínam :D

Reply
avatar