Avon matný lesk. Alebo aj Avon hybrid :)


Pred pár týždňami som pre vás natočila video o tom, ako prebiahajú tlačovky (ak ste ho nevideli tak klik:tu) a okrem toho, že som vám odtajnila pikošky som vám ukázala, čo som dostala na poslednej Avon tlačovke :) Jasné, že mi nedalo hneď začať výrobky testovať a vec, ktorá ma zaujala najviac bola Avon Mark Liquid Lip v matnej verzii. Dúfam, že ste zachytili kľúčové slovo ,,matné" :) To, keď niekde zbystria moje oči zapne sa alarm a ja hneď začínam testovať.

Toto sa mi páčilo obzvlášť, lebo to malo malé cute balenie, vyzeralo to ako lesk ale sľubovalo to matný efekt. Navyše sa mi páčila aj farba v odtieni Kissy Face - čo je pekná nude, ideálna na každý, každučký deň.


No ako funguje táto Avoňácka novinka? Ak si odmyslíme chválu na malé rozkošné balenie, pridám ešte fakt, že sa mi veľmi páči jemná ovocná vôňa a klasický hubičkový aplikátor. Samotný lesk je vážne lesk - pekný béžový s jemnými trblietkami. To je v skutku nezvyčajné, že matný lesk je lesklý :) ale aj tak, keď zaschne, zaschne do matna. Je to taký jemný hybrid - lesk s matným efektom. Čo je super je, že nevysušuje a na perách drží hodiny. Tým, že to nie je klasický matný výrobok tak pery vôbec nepne, nesuší, drží ich len fakt pekne upravené.

Takže prvá novinka je super novinka! Páčila by sa mi vyskúšať aj v inej nejakej super výraznej verzii, takže pri mojej ďalšej objednávke idem do toho :)

Čo poviete na tento hybrid vy? Zapáčil sa? Videli ste video?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
15. marca 2018, 7:03 delete

ja mám tiež, je super, dokonca mi raz omylom prišiel 2x v tej istej objednávke, škoda len, že v rovnakej farbe :D ale mám ho v takej bordovo-slivkovej a je veľmi pekný s dobrou výdržou :)

Reply
avatar
17. marca 2018, 20:29 delete

napíííš ktorá farba :) nech sa poopičím :)

Reply
avatar