Dulcia - Čistiaci gél s mydlovými orechmi


Slovenská značka Dulcia ma úplne neskutočne začala baviť (akoby povedala Dara Rollins pred niekoľkými rokmi :). Každý výrobok, ktorý som skúšala bol neskutočne šetrný, kvalitný a aj napriek tomu, že sa to na prvý pohľad nezdá, tie výrobky vydržia neskutočne dlho. Po tom, ako som poriadne vyskúšala ich pleťový krém (ktorý je fakt fakt najsam) a očný krém (ktorý bol neminuteľný) ďalší na rad prišiel čistiaci gél na tvár  s mydlovými orechmi. Názov gélu znie strašne zvláštne, ale nie je to nič strašidelné - práve naopak. Veľmi príjemný, jemný, šetrný gél, ktorý pokožku precízne prečistí, ale vôbec nedráždi. Ale poďme na to od začiatku!

V prvom rade (ako to býva vždy pri Dulcii) nedá mi nevyzdvihnúť to krásne balenie. Veľmi jednoduchá biela nádoba, ktorá má pumpičku, ktorou si ľahko regulujete koľko gélu chcete. Inak neviem, či to platí pri každom kuse ale ,,rozpumpičkovanie" gélu mi trvalo dobrých 5 minút a už som si miestami myslela, že mám pokazené balenie. Odkedy sa rozpumpičkoval všetko išlo super, takže želám len trpezlivosť pri prvom použití.


Samotný gél má veľmi príjemnú citrusovú vôňu, ktorá zdokonaľuje ten čistiaci efekt. Podľa mňa mentolové, citrusové a čajovníkové vône sú pri takýchto výrobkoch úplne najlepšie, pretože podnecujú ten pocit čistoty a dezinfekcie. Gél má redšiu konzistenciu a ako to už býva pri prírodných výrobkoch nepení, skôr zmliečnieva. Je to sila zvyku, mne osobne tá príjemná (a výrazná) vôňa kompenzujú tú penu :)


A výsledok? Hebučká, jemná pleť, ktorá je super čistí a nepne, neťahá a nepáli. Takže, ako som povedala na začiatku, Dulcia zase potešila :) Ja mám gél zo stránky https://www.krasnakazdyden.cz/, kde sa inak momentálne dejú dve veci - prebiehajú super výpredaje Colour Caramel a opaľovákov a pri nákupe Soaphoria výrobkov dostanete darček :) to len keby náhodou :)

A čo vy a Dulcia? Čo ste skúšali? A len nepíšte, že nič :)
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
12. marca 2018, 20:33 delete

To som chcela vyskusat uz davnejsie, dik za tip :)

Reply
avatar
Janka Bianka
AUTHOR
28. marca 2018, 11:22 delete

Mala som pleťový krém, očný krém aj ružovú vodu. Ružová voda je skvelá, páčila sa mi viac ako tá česká, aj ten obal, aj dávkovanie aj vôňa. Očný krém s kofeínom je na nezaplatenie, tak perfektne vyzmizíkované kruhy pod očami a rozjasnený pohľad som zatiaľ nemala s ničím. Krém som mala ten s ceramidmi a zdal sa mi zvláštny, nebolo to úplne ono. Inak sa mi však Dulcia páči.

Reply
avatar