Neznášam vyšúchané oká!


Straaaašne ma irituje, keď sa mi minie púder za dva mesiace. A čo je ešte horšie za cca tri týždne od používania vždy začínam vidieť také to vyšúchané kolečko a ani sa nezačnem tešiť z toho, čo mám doma a už ma chytá panika, že boooože, čo bude ďalej. Takže som si povedala, že si nachvíľu tento stres neprosím a doprajem si starú dobrú klasiku v podobe sypkého púdru. A keď už hovorím, že starú, dobrú klasiku, tak som sa vrátila k Dermacol Invisible Fixing púdru, ktorý mi po troch týždňoch neukáže dieru a zaručene ho budem mať aj o dva mesiace. 


Dermacol si podľa mňa ešte kedysi dávno mohol s týmto púdrom narobiť trochu zlé meno, keď nebol k dispozícii transparentný odtieň a povedzme si pravdu, aj ten najsvetlejší bol tmavší, akoby sa na slovenské a české pomery patrilo. Keď pridali toto priesvitné božstvo ostal len dokonalý púder, ktorý zafixuje aj stresy z piatkovej zápchy a udrží make-up pekný celý deň. 

Popravde toho nie je ani moc čo písať - pretože pravda je taká, že je to jednoducho fakt spoľahlivý make-up za dobrú cenu (okolo 8€). Ja ho používam už roky, a je to taká stará, dobrá, klasika. Farba sadne každému a tým, že je pekne jemne namletý sa s ním výborne pracuje či už použijete priloženú labutienku (čo fakt nerobím) alebo akýkoľvek štetec. 


Ak ste teda rovnako smutné, keď vidíte na púdry to vyšúchané oko skúste tento sypký :) to budete smutné, že nasledujúce mesiace nič nové nevyskúšate :)

A čo vy? Čo vás mrzí najviac, keď sa míňa? Sypké púdre alebo kompaktné?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
14. marca 2018, 14:39 delete

Práve ho používam a je naozaj super :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
14. marca 2018, 21:25 delete

A ja som si myslela, že som nenormálna, že mi tie púdre držia tak krátko. Som rada, že nie som sama :D
Tento dermakolácky som mala už niekoľkokrát a je fakt perfektný :)

Reply
avatar
14. marca 2018, 23:08 delete

že? výborná klasika :)

Reply
avatar
14. marca 2018, 23:09 delete

Ja som sa s tým už aj vnútorne vysporiadala, že je možné, že niečo robím zle, ale čert to ber, starého psa novým kúskom nenaučíš :) :) :) tak pozri, možno sme aj normálne len na nás zarába kozmetický priemysel :)

Reply
avatar