(skoro) olejový týždeň :)


Hovorím si, že aj napriek tomu, že tu bola včera recenzia na olej, tak snáď nevadí, že bude aj dnes, pretože každý olej je úplne z iného súdka. Aj keď v konečnom dôsledku sú oba oleje určené na hydratáciu a zjemnenie, tento dnešný by som veru na bruško nepoužila :) ale vrelo ho odporúčam na vlásky :) Aby som veci uviedla na pravú mieru, nie je to úplne olej ale sérum pre vysoký lesk vlasov, pretože samotný výrobok síce vlasy uhladí ale dodá im hlavne brutal krásny lesk. 

Neviem, či je to tak u všetkých farieb, ale mňa k nemu nakopla ešte pred pol rokom kamoška, keď sa jej blond vlasy vyslovene ligotali vo svetle a keď som sa jej opýtala, ako je to možné, povedala, že používa túto vecičku a je to fakt super. A fakt inak je :) len opäť raz zase odporúčam čítať návod :) Sérium si totiž nanesiete do dlaní, kde ho ale potrebujete zohriať - ja si nanášam dve pumpičky a následne si ich reálne pošúcham v rukách a potom si z rukami prehrabnem vlasy. Sérum potom vlasy uhladí, zjemní a fakt im dodá pekný lesk :)

Aj vy ste mi chválili v posledných videách vlasy, tak už viete, prečo boli pekné :) Sérum stojí okolo 11 € a pri spotrebe akú mám, mi podľa mňa vydrží dovtedy, kým pôjde moje bábo do škôlky :) No veď uvidíte v spotrebovaných o tri roky :)


Na záver ešte dve veci :) sérum krásne vonia (jemne, sladko - ale skôr ten typ kaderníckych výrobkov) a má takú zvláštnu jemne mazlavú konzistenciu. Vidíte musím to prestať volať olej - pretože jednak to ani olej nie je :) a jednak to ani len nemá takú konzistenciu. Takže príjemne tekutá a jemne mazľavá konzistencia, ktorá sa veľmi dobre nanáša a distribuuje vo vlasoch. 

OOOOOOO a nezabudnite sem dôjsť zajtra :) budem tu mať recenziu na niečo veľkonočné a super cute :)

A čo vy a oleje na vlasy? Ako často ich používate? Ozaj, ktoré stylingové výrobky používate? Lak? Tužidlo? Suchý šampón?

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
29. marca 2018, 13:41 delete

Ahoj, prave si to pozeram na internete a su tam dve cenove hladiny - okolo 3 eur a potom cez 11. 🤔🤔🤔

Reply
avatar
29. marca 2018, 15:02 delete

omg kde je prosím ťa za 3?:)) pošli link prosím :))

Reply
avatar
31. marca 2018, 8:06 delete

https://www.parfemy-elnino.sk/toni-guy-glamour-olej-a-serum-na-vlasy-pre-zeny-30-ml/

Je to ono? Ta flaska za 11 vyzera rovnako

Reply
avatar
31. marca 2018, 14:40 delete

nie je tá istá, ale podľa toho, čo som si teraz googlila by mal byť efekt takmer totožný :) takže super!!!! dakujem :)

Reply
avatar