Video: Novinka! Dermacol Metallic LipAk si pustíte dnešné video, tak sa dozviete, že testovania dnešných výrobkov bolo pre mňa extrémnou výzvou :) A to je téma dnešného videa recenzia leskov, aby sme sa chápali :) okrem tohto navnadenia vás čaká ešte aj vtipný príbeh, okolo celého sa testovanie točí, tak dúfam, že už vás viac nemusím presviedčať, aby ste klikli na video nižšie :)Malé predstavenie si lesky zaslúžia aj v recenzii, o tom niet pochýb :) Ak sledujete Dermacol Instagram tak ste si možno všimli, že pred nedávnom vydali nové Metalické lesky. Po dlhej ére matných leskov došlo na trh niečo iné, čo je povedzme si pravdu úplný opak jemných, matných leskov.
Lesky sú v ponuke v 5 farbách - bronzová, červeno oranžová, fialovo/ružová, červená, a vamp červeno/hnedá. Za mňa jednoznačne vedie fialovo/ružová a vamp červená. Verím, že časom sa odhodlám aj na ďalšie, ale všetko pekne, pomaly, postupne :) To, aké sú pigmentované a ako dlho vydržia sa dozviete vo videu :) 


Som zvedavá, či sa metalické lesky pomaly začnú objavovať vo všetkých obchodoch kade-tade a hlavne, či nahradia matné kamarátky :) Ja som teda na metalickú jar a leto pripravená a budem ostro sledovať, ktorá značka s niečím takýmto príde ako druhá.

Čo na to hovoríte? Hot or not?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
18. marca 2018, 21:14 delete

tak tá Vamp červená je úžasná! ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
19. marca 2018, 18:29 delete

Oj, ja som sa prave tesila na tie tri ako budu na perach vyzerat :( ta ruzova je u mna uplne fialova a je fakt mega '90, vinova je decentnejsia a ozaj krasna a aj tebe sedi ;) Nepridas aspon foto na perach ostatnych? Prosim prosim

Reply
avatar
19. marca 2018, 21:55 delete

dofotím :) manžela mám teraz preč, takže mi chýba fotograf, ale do konca týždňa by som to mohla zmáknuť :)

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
21. marca 2018, 11:21 delete

Juuj, to ma ozaj potesis. Hlavne ta bronzova ma mata ^_^ Tebe idu teplejsie farby, som na to zvedavaaaa

Reply
avatar