Jarná ružová


Ak sledujete môj instagram, tak viete, že cez víkend som trochu uletela s NYX výrobkami. Ale tak divte sa mi, keď som sa chystala na letnú dovolenku a videla som tú mega nálož oranžových rúžov :) Každopádne, tým vám len chcem poukázať na to, že moja NYX mánia je fakt ozajstná a je to moja najsamobľúbenejšia značka, čo sa výrobkov na pery týka. NEPREKONATEĽNÝ. No a keď sme teda pri NYX-e a výrobkoch na pery, dnes vám ukážem môjho obľúbenca, ktorého sestru z rodiny High Voltage ste už na blogu raz mohli vidieť, a keďže je to proste brutálny rúž za brutal málo peňazí pribudol mi do zbierky ďalší kúsok :)


Na rozdiel od toho predošlého krikľavo červeného (odtieň Hollywood), tento je jarný, romantický, ružový. Privileged je fakt krásna farba do tohto obdobia plného rozkvitnutých čerešní, magnólií a slniečkového počasia. Ak ste náhodou ešte nemali High Voltage rúže tak to čo najskôr napravte. Sú brutal pigmentované, strašne hydratujúce a pracuje sa s nimi ako s balzamom na pery. Len si ich jednoducho pošúchate po perách a ste vybavené. Sú veľmi mastné a tým, ako dobre sa po perách kĺžu sú neskutočne pohodlné. Aj keď by to nemal byť dôvod rozhodujúci ku kúpe, rúže sú na Elnino navyše ešte aj fakt lacné (dve- tri eurá podľa farby).  Takže dajme nachvíľu pápá tmavým a bordovým rúžom a poďme si užiť všetky krásne, jarné farby :)

A čo vy? Je tu ešte nejaký NYX závislák? Prihláste sa :)


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
19. apríla 2018, 11:05 delete

Jééj, odtieň je krásny, taký svieži a jarný, úplne ti pristane. :)

Rebelliouslily

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
20. apríla 2018, 12:27 delete

Moc krásná barvička, na tyto rtěnky od Nyxu mám zálusk. :)

Somethingbykate

Reply
avatar
20. apríla 2018, 12:51 delete

Jéj, ten odtieň je nádherný, taký svieži ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
20. apríla 2018, 18:26 delete

Oranzova! Presne. Ja som si kupila nyx plush gel lipstick a som sklamana. Taka krasna oranzova, lenze hrozne klze a bojim sa, ze budem o chvilu ako klaun. Mam doma este oranzovy milani matny a ten je zasa taky tuhy, ze s nim driem pery. Niekto dobry oranzovy ruz?

Reply
avatar
26. apríla 2018, 15:06 delete

Ja som si teraz kupila tri oranzove :) tak poskusam a dam vediet ci nejaka stoji za to :)

Reply
avatar