Nový obyvateľ :) Dermacol bytový difúzer


Neprejde obdobie, že by u nás doma nebol nejaký difúzer! Ja ich mám tak strašne rada :) jednak mám rada voňavý byt (kto nie?) a jednak sa mi táto malá šikovná vec vizuálne veľmi páči, je to nielen voňavé ale aj veľmi pekný bytový doplnok. Obzvlášť pekné difúzery má podľa mňa Dermacol. Okrem veľkého výberu vôní na nich treba oceniť ešte jednu vec - veľkosť 100ml. Vďaka tomu vám vydržia viac ako mesiac aj vo veľmi veľkej miestnosti.


Ja som mala doma tento Lilly of the Valley už nejaký ten piatok, ale keďže ide o romantickú citrusovú vôňu, čakala som, kým príde jar. Na jar je to úplne dokonalá bytová vôňa (inak aj parfém), ktorá vám byt rozvonia po konvalinkách, levanduli a bielom jazmíne. Krásny kvetinový mix, ktorý vám vyslovene pripomenie jarnú lúku alebo záhradu. Je to inak strašne príjemné, keď dôjdete domov, nadýchnete sa a cítite krásny, jemný, kvetinový závan. Proste wow. Keď už som mala ten parfémový víkend tak toto mi prišlo ako fajn voňavé pokračovanie :) Aby som to urobila ešte viac fajn, cez víkend som videla, že v Dermacol obchode v Auparku prebiehali hádam tri rôzne akcie naraz, takže ak plánujete nejaké nákupy, teraz je ten správny čas :)

A čo vy? Sú nejaké výrobky, ktoré si šetríte na nejaké ročné obdobie?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Dendy
AUTHOR
8. mája 2018, 22:14 delete

Mě k jaru patří vůně magnolie a šeříku, to se také snažím, abych měla tyto vůně doma. Miluji totiž čistý a voňavý domov se spokojenou rodinou. :)

Reply
avatar
9. mája 2018, 19:38 delete

och magnolie su uzasne! a este aj krasne vizualne!

Reply
avatar