Video: Ako si stajlujem krátke vlasy a súťaž!


Tak predsa došlo na tie krátky vlasy :) toľko som sa odhodlávala, až som si povedala, že kedy keď nie teraz! A viete čo? Neľutujem a som absolútne nadšená a spokojná! Krátke vlasy sa brutálne ľahko upravujú, neskutočne rýchlo schnú a sú fakt chic!Keby viem, aká budem nadšená dala by som sa ostrihať už úplne dávno :) No a nové vlasy si žiadali nové video, tak dúfam, že sa vám bude páčiť to dnešné o tom, ako si ich stajlujem :)

A ozaj, ako som sľúbila v nadpise :) vo videu sa nachádza aj súťaž! Ak by sa vám tiež zachcelo zmenu, ale nechcete sa strihať tak potom sa len zapojte od 10.6 - 30.6 do súťaže a vyhrajte Loreal Colorista dočasnú farbu na vlasy :) Ja som sa s nimi hrala minulé leto (recenzia tu:klik) a teraz je rad na vás :)


A čo vy? Láka vás zmena vlasov? Kedy ste nejakú mali naposledy?

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anna
AUTHOR
10. júna 2018, 10:01 delete

Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:) krásne fotky:))

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. júna 2018, 19:08 delete

Velmi ti to takto pristane a s kratkymi vlasmi este viac aj farba aj strih vsetko super neprezradis kam chodis ku kadernicke lebo ten melir sa mi velmi paci

Reply
avatar
12. júna 2018, 21:50 delete

dakujem krasne :) ked pojdem najblizsie opytam sa, ci mozem sharovat a ak bude suhlasit rada posuniem :) podla mna je fakt top!

Reply
avatar