Drogériový víťaz!Dlhšie som tu nemala žiadny typ na dobrý šampón a kondicionér, čo je dané z veľmi jednoduchého dôvodu. Moja vlasová rutina je v zásade extrémne nudná a nie je toľko výrobkov na svetlé vlasy, ktoré by stáli za to, takže vo všeobecnosti nie je príliš o čom písať. Posledné týždne však došlo k jednému menšiemu rozdielu :) a mám pocit, že moje pekné vlasy a bezchybná pokožka mi dávajú postupne zbohom (hold malá je tu každým dňom) a naznačujú, že onedlho sa všetko vráti do pôvodnej situácie. No a s tým súvisí to, že z mojich vlasov sa stávajú malé sušienky, ktoré potrebujú nejak viac hydratácie ako zvyčajne. Kým zosvetľovanie alebo vyťahovanie žltých podtónov je niečo, s čím si žiadny drogériový kúsok podľa mňa fakt neporadí hydratácia suchých vlasov síce môže byť challengujúca, ale je veľa dobrých kúskov za pár eúr, ktoré to fakt zvládnu. No a o tom je vlastne dnešný článok :) o dobrej dvojici za pár eúr, ktorá to zvládla hravo.To, že Dove sa stal podľa mňa najlepšou drogériovou značkou za posledný rok nie je žiadna novinka. Nemyslím si, že odkedy u nich došlo k tej zmene a pomenili hádam celé portfólio, že som mala jeden výrobok, ktorý by bol hoc len priemerný a nie rovno brutal super. Preto, keď som sa rozhodla vyskúšať túto sadu pre suché a matné vlasy, asi som ani nečakala, že by nemala byť dobrá. Šampón ako aj kondicionér obsahujú výživné oleje, ktoré vlasy hydratujú a dodávajú im lesk a výživu. Použite je naozaj jednoduché :)
Šampón nanesiete na mokré vlasy a užijete si brutal penovú párty, ktorú vo vlasoch vytvorí. Tá penivosť je naozaj super - a vlasy sú očistené raz dva. Viem, že tá druhá časť vety mohla znieť otázne ,,očistené raz/dva" ale sú týždne, kedy mám vo vlasoch fakt veľa laku alebo nejakých stylingových prípravkov a je fakt vidno, s ktorým výrobkom to ide rýchlo a s ktorým nie. Výnimočne vôňa nie je niečo, čo by ma zaujalo - je taká klasická šampónová a dosť výrazná.


Po šampóne je na rade kondicionér - ktorý má príjemnú, stredne hustú konzistenciu, ktorá by kľudne mohla konkurovať nejakým maskám. Na obale sa píše, že stačí naniesť a opláchnuť - ja nechávam kondicionér vždy pôsobiť minimálne dve minútky. Tu sú dve minútky úplne dosť - vlasy sú potom krásne jemné a hladké. Kondicionér inak vonia inak ako šampón - ja tam cítim vanilku a niečo príjemne sladké.

Po umytí a vysušení vlasov sú vlasy jemné, hebké a veľmi dobre tvarovateľné. Takže výsledok? Presne taký, ako som od Dove čakala. Za pár eúr vlasy naozaj krásne hydratuje a dodá im pekný lesk a výživu.

A čo vy? Aký šampón a kondicionér máte teraz na poličke?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
26. augusta 2018, 14:14 delete

Mam! A suhlasim su vyborne :)

Reply
avatar
29. augusta 2018, 22:21 delete

Raz sa mi stalo, myslím že to bol sprchový gél, že ma celé telo svrbelo a odvtedy sa nejak Dove produktom vyhýbam. Mám akýsi blok, ktorý ale musím prekonať lebo to bolo dávno a verím v to že to nemuselo byť ani tým produktom .... mám inak od Dove summer rewind alebo tak nejak sa to volá a to milujem ....
Beauty Bubble

INSTAGRAM

Reply
avatar