Kupujete si sady?Vo všeobecnosti platí, že okrem nočného a denného krému nepoužívam takmer nič v sade. A pri tom kréme je to tiež skôr náhoda ako istota, že to tak bude. Veľmi často používam na noc nejaké výživné oleje alebo ak si mám vybrať, či si priplatím za denný alebo nočný krém, vždy vyhrá nočný. Každopádne, ak som vo vás teraz vyvolala dojem, že vám idem recenzovať nejakú sadu, alebo  nebodaj pleťové krémy :) tak nie :) len sa mi páči, že krém ako aj sprchový gél, ktorý vám dnes ukážem sú oba ružové a evokujú vo mne sadu. Dobre :), toto bol najhorší úvod ever :)

Poďme rovno ďalej, nech sa teda dostaneme k tomu, o čom je dnešný príspevok :) v zásade dve super veci - obe lacné a obe veľmi príjemné a voňavé :)


Začnem tým, čo pre mňa nebola žiadna novinka a to sprcháč Avon Senses. Ja si tieto sprchové gély objednávam roky, pretože sú za super ceny a mám strašne rada ich limitky. Úprimne si nie som istá, či toto bola limitka, ale k môjmu nadšeniu úplne stačilo, keď som videla, že je niekde granátové jablko :) Aj keď- aby som teraz veci uviedla na pravú mieru - sprchový gél podľa mňa vôbec nevonia ako granátové jablko, ale nič to nemení na tom, že vonia fakt pekne, sladučko - ovocno/kvetinovo. Takže ak máte radi sladučké vône toto isto poteší aj vás!


Čo som nikdy z Avonu nemala (aspoň mám pocit) bolo telové mlieko zo sady Skin so Soft. A viete čo? Strašná chyba! Konkrétne táto hydratačná verzia s argánovým olejom je neskutočne príjemná. Má neskutočne príjemnú, jemnú, čistú vôňu, stredne hustú konzistenciu - vďaka ktorej sa super nanáša a schne rýchlejšie ako si stihnete pozrieť zajtrajšie počasie. Naozaj super kúsok za málo €.

Takže, aj keď majú tieto dva výrobky spoločné len to, že majú na obale ružovú farbu :) oba sú fakt super a ak si chcete urobiť radosť telovým mliekom alebo sladučkým sprcháčom, toto je ono :)

A čo vy? Kupujete si niečo v sade? Sprchový gél a telové mlieko? Alebo denný a nočný krém?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
29. augusta 2018, 21:31 delete

Ja si skoro nič nekupujem v sade... možno sa mi pár krát stane , že si kúpim šampón a kondicionér ale to je asi tak všetko :)
Beauty Bubble

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
30. augusta 2018, 19:06 delete

Občas kupuji nějaké sady právě od Avonu, mají je tam za skvělé ceny :)
MyGoldenMind

Reply
avatar