Popôrodný krém :)


Vedela som, že po pôrode budem unavená :) len som nevedela, že až tak :) ako mi všetci hovorili, nedá sa na to pripraviť :) čo som však vedela urobiť dopredu bolo, že som si kúpila lepší nočný krém, aby som tie známky únavy aspoň nejako vedela zamaskovať. Už som to na blogu písala, že pôvodne som si chcela kúpiť Estee Lauder alebo Kiehls, ale po vašich komentároch a študovaní recenzií na internete som vlastne nevedela (a doteraz si nie som istá) či by to neboli vyhodené peniaze. Tak som si povedala, že ušetrené peniaze radšej odložím na nejaký parfém a kúpim si nejaký krém, ktorý nie je super drahý a eventuálne by mal spĺňať to, čo potrebujem. Na Notino bolo v tejto kategórii bazilión krémov a mne po hádam hodinovom vyberaní vyšiel ako správny adept Vichy Aqualia Thermal


Tých Aqualii je na výber viac, ale mne do oka padla tá s prívlastkom ,,spa de noche" pretože čo znie lepšie proti známkam únavy ako krém, ktorý sľubuje nočné spa. Okrem priaznivej ceny 25 € sa mi páčilo, že je krém 75ml - čo je na nočný krém fakt veľké balenie. Samotné balenie je pekné - pomerne byteľná sklenená tuba, ktorá ukrýva ľahký gelovitý modrý nočný krém.

Krémiku stačí naniesť naozaj máličko a priam sa kĺže po pokožke. Tým, že je gelovitý zaschne priam v sekunde, takže večer nemusíte čakať na siahodlhé zasychanie ale ste v sekunde vybavené. Krém má jemnú, čistú vôňu, ktorá určite nemôže nikomu vadiť.


A výsledok? Pokožka je jemná, hebká a fakt brutálne hydratovaná. Kruhy ani vačky pod očami síce nezmiznú, ale to ani nie je úloha tohto krému. Priznám sa, že na to, ako sa cítim mizerne, fakt každý deň pozerám do zrkadla a hovorím si, že aspoň tá pleť je pekná :) Takže dobre, že som nevyhodila tých 100 € za Estee Lauder, očividne stačilo 25 € za Vichy :) 

A čo vy? Ako bojujete proti únave? Máte nejaký strop, ktorý ste ochotné dať za krém?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
15. septembra 2018, 16:48 delete

Vyzerá skvelo, určite ho vyskúšam! :))

Reply
avatar