Taaaaak krásne jesenné duo!


Ak ešte vnímate september ako leto ospravedľňujem sa, ale ja nie. Pre mňa začala jeseň. Ako človek, ktorý doslova trpel počas celého augusta sa neviem nabažiť toho, že konečne prichádza moje najsamobľúbenejšie ročné obdobie, ktoré so sebou prinesie samé dobré veci. No a keď sa bavíme o dobrých veciach, tak čo by ste fakt mali poznať je klasická Mark. quatro paletka od Avonu s názvom Metal Maniac a ich gélovú ceruzku The Big Gel Paint Pencil. Nemyslím si, že ani jedna z týchto vecí je novinka, ale myslím si, že obe sú brutal, ale že brutal dobré :)
Dobre čím začneme? :) Ja by som asi začala ceruzkou, lebo tu Avon trochu zbúral moje doteraz zabehnuté cesty. Od strednej používam ich Glimmerstick ceruzky, ktoré podľa mňa nemajú obdoby a sú to jedny z najlepších ceruziek, aké na trhu sú. V akcii stoja okolo 2 €, sú krásne pigmentované, mäkkučké a neskutočne dlho vydržia. Ale potom som objavila už spomínanú Mark. The Big Gel Paing Pencil, ktorá je ešte lepšia ako spomínané Glimmersticky. A to by som prisahala, že sa fakt nedá urobiť nič lepšie. Ceruzka je hádam ešte mäkkšia, hádam ešte pigmentovanejšia a 100% dlhšie vydrží. A to prosím pekne výdrž Glimmerstickov bola nespochybniteľná, takže si predstavte, aká super je táto. 

Ja mám ceruzku v tom najpraktickejšom odtieni Rich Copper - čo je tmavohnedo/bronzová so zlatými odleskami. Pre mňa je to najpraktickejšia ceruzka, pretože hnedé líčenie je moje go-to každodenné líčenie a hodí sa mi naozaj ku všetkému.
Okrem toho, že s hodí ceruzka ku všetkému, aj k mojim očiam (dovolím si povedať) hodí sa aj k paletke, ktorá ma očarila rovnako ako spomínaná ceruzka. Avon Mark. v odtieni Metal Maniac nie je nič besné, ani nenositeľné, ako by názov mohol jemne naznačovať a zavádzať. Práve naopak. Ich klasická quatro paletka, len s výborným jesenným mixom tieňov - šedá, zlato/olivová, bronzovo/zlatá a tmavohnedo/zlatá. Krááááááásne!!! Tiene sú majú dokonalý lesk a veľmi dobre sa s nimi pracuje. Väčšinu z nich môžete používať buď ako mix tieňov, alebo kľudne aj ako mono-tiene. 
Ja som sa do farieb maximálne zamilovala a priznám sa, že posledné týždne po inej paletke ani nesiaham :) keby som teraz nebola mierne mimo, tak by som vám s ňou natočila aj nejaké líčenie, pretože je tak krásna, že by som chcela, aby ste ju všetci videli :)

Za mňa teda dva veľké ,,jesenné" objavy :) o ktorých sa určite oplatí vedieť!

A čo vy? Už je podľa vás jeseň, či stále leto? Poznáte tieto výrobky, či sú to pre vás tiež novinky?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra T.
AUTHOR
13. septembra 2018, 14:49 delete

Značku mark od Avonu mám moc ráda, ty stíny jsou krásné
MyGoldenMind

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
13. septembra 2018, 17:34 delete

Tie očné tiene sú nádherné! :) Mám podobné, taktiež mark. a nedám na ne dopustiť

Reply
avatar
14. septembra 2018, 14:44 delete

ktoré? nech sa inšpirujem :)

Reply
avatar