Tenkrát po sto rokoch


Asi ste si už všimli na mojom blogu, že laky na vlasy sú moja úchylka. Teraz rozmýšľam, čo vlastne moja úchylka nie je z kozmetického sveta :) Asi riasenky, laky na nechty - to sú veci, ktoré používam a aj si teda kupujem (zrovna som dopísala recenziu na jeden fakt pekný lak) ale sú to pre mňa také veci, ktoré musím mať, ale nespôsobujú mi nejakú veľkú radosť. Každopádne laky na vlasy sú pre mňa radosť :) lebo mám rada taký ten výsledný ,,doťuk" celého účesu, taká tá voňavá čerešnička na záver.

Inak výnimočne som nový lak na vlasy nepotrebovala, ale počas môjho balenia do pôrodnice som zvažovala, že si vezmem so sebou aj lak na vlasy (asi mi vtedy pieklo na mozog) a keďže som všetky doma mala tie obrovské 500ml tak som chcela nejaký menší. No a potom jasne, že už keď som ho mala doma, tak som ho musela vyskúšať.V pomere cena/kvalita ma zaujala Nivea Care and Hold, ktorý stál na Notino 2,5€, čo pre mňa znamenalo, že aj keby to bol prepadák je to cena Balei, takže nebudem plakať. Ale nemyslela som si, že to bude prepadák :) ostatne, čo Nivea nerobí dobre :) Okrem toho, že je to klasický lak na vlasy má mať ešte aj regeneračné účinky - čo si teda fakt neviem predstaviť :) ale dobre, kiež by. Lak mám vo verzii 4 čo znamená, že extra silné spevnenie a poďme si povedať, aký je.V prvom rade ma potešilo, že Nivea opäť nesklamala a lak fakt pekne vonia. Tak ako tie staré laky na vlasy plus trochu šmrncu z klasickej Nivea vône :) Ideálna kombinácia. Lak má inak strašne príjemný rozptyl - veľmi široký, takže sa s ním super dobre lakuje. Aj napriek tomu, že je extra spevňujúci vlasy nelepí a robí ich druhý deň veľmi dobre rozčesateľné. V deň, kedy si ho však dáte pekne fixuje.

Za mňa teda super kúpa a ak sa vám nechce do laku investovať (načo aj?) tak neváhajte a objednajte si ho. Teraz na jeseň sa to bude hodiť, keď bude vietor fúkať ako šialený a budeme radi, keď nám vlasy budú stáť aspoň trochu na mieste :)

A čo vy? Aký lak máte teraz doma? Máte tip na nejaký dobrý a lacný?
Previous
Next Post »