Video: Moje obľúbené jesenné líčenie


 Nebudem vám hovoriť, že mám momentálne čas a chuť ráno tráviť pol hodiny siahodlhým líčením. Aj keď! Aby som bola úprimná tento týždeň mi došla jedna brutálna paletka a celý týždeň som sa s ňou vyhrávala :)))) Každopádne, ak si odmyslíme tento týždeň 99% času je moje líčenie ako v dnešnom videu.

Ak náhodou teraz tiež nemáte čas, alebo chuť na dlhé líčenie tak možno poradí moje dnešné líčenie. Je rýchle, efektívne a ako vždy s výrobkami, ktoré sú dostupné a nezruinujú žiadnu peňaženku :)


A čo vy? Koľko vám trvá vaše líčenie cez týždeň?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
15. októbra 2018, 21:11 delete

Za mňa kľudne nemusia byť líčiace videá, príde mi, že aj tak na všetkých používaš tie isté produkty a to líčenie tým pádom vyzerá presne tak isto ako posledných 10 :) No a možno by si mohla zvážiť to nanášanie rúžu na hornú a dolnú peru naraz, pretože to vyzerá veľmi asymetricky a nepekne.

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
20. októbra 2018, 11:40 delete

Velmi sa mi páčia tvoje vlasy a ten melir kt ti dokazala vykuzlit kadernicka z tmavych vlaskov, nieco podobne by som chcela aj ja nedala by si prosim nazov kadernictva kam chodis alebo kontakt na kadernicku? Ked nechces zverejnovat tu mozno mailom
Dakujem

Reply
avatar