Cura-fail


Promo akcie sú super vec - zvyčajne vďaka nim človek objaví výrobky, ktoré sú super a možno by si ich inak nekúpil, alebo vďaka nim objaví výrobky, ktoré sú nanič a môže byť rád, že si ich nekúpil.
Ako ja tento mesiac :) kúpila som si Emmu (inak asi poslednýkrát v živote, zisťujem, že už asi nie som cieľovka) a brutáááálne som sa potešila, keď som videla, že ako darček sú Curaprox pasty Be you. Toľko reklám som na tie pasty videa až som reálne zvažovala, že za nich zaplatím tých takmer 12 € (OMG) koľko stoja. Ale moje vnútorné racio si hovorilo, že fakt za zubnú pastu nepotrebujem dať 12€ takže som si nechala zájsť chuť. Vďakabohu to Emma teda vyriešila za mňa a ja som minulý týždeň domov odpochodovala z oranžovou verziou Happiness - čo je v preklade príchuť marhuľa a broskyňa.


Ak začneme teda od začiatku, pasty majú fakt šikovný marketing. Majú brutálne krásne obaly, neskutočne zaujímavé príchute (gin-tonic, lízatko, černice, jablko, grep) a reklamu hádam v každom časopise. Ako som spomínala, ja som zohnala marhuľu a prvýkrát po dlhej dobe som sa reálne tešila na večer, kedy si pôjdem umývať zuby.Ako pasta chutí? Reálne ako mix marhule a broskyne ale vo verzii detskej sladkej žuvačky po žuvaní 10 minút. Nemám rada sladké žuvačky vo všeobecnosti, pretože veľmi rýchlo strácajú chuť a toto je presne taký typ príchute. Jemne vyprahnutá a chemicky sladká. Pasta má navyše nepenivú konzistenciu a bohužiaľ po nej nemám ani pocit nejako dobre a efektívne umytých zubov. Ehm.

Za mňa teda fakt nič moc a keby zaplatím tých 12 € plačem. Ak chcete niektorú z príchutí vyskúšať tak lepší čas nikdy nebude - pretože teraz ich máte v časopise Emma ,,zadarmo".

Tak dajte vedieť - za vás hot či not?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
13. novembra 2018, 19:04 delete

Osobně moc sladké pasty nemusím, mám ráda svěží chutě a svěží vůně, mentol a tak - klasika. :)

Somethingbykate

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
13. novembra 2018, 22:30 delete

Ja mám tú melónovú a tá je chuťovo parádna, kombinácia melón a mentol. A zas ja nemám ani rada tie veľmi penivé pasty, táto mi teda dosť vyhovuje :) asi je to o vkuse :)

Reply
avatar