Maxfactor Masterpiece Transform - keď jedna vrstva stačíMyslím si, že ak si kúpite hocijakú špirálu od Max Factor alebo Loreal, nikdy neurobíte krok vedľa. Alebo aspoň mne sa to nikdy nestalo. A rovno vám poviem v tretej vete, že aj táto riasenka je podľa mňa úplná pecka! Na stojí menej ako 5 € (áno, úplne vážne) a je totálne brutálna!

Neviem ako je to možné, ale nikdy som si ju v drogérke nevšimla! Ono má niekedy výhodu zoraďovať si na e-shopoch veci od najlacnejšieho a potom sa tešiť z toho, čo všetko tam objavíte :) Tak čítajte ďalej, aby ste rovno objednávali kým je, pretože nepochybujem o tom, že keď ľudia zistia, koľko stojí, bude hneď preč.Jej celý názov je Max Factor Masterpiece Transform a je to riasenka, ktorá slúži na vytvorenie veľkého objemu. Riasenka sama o sebe vyzerá ,,tučne" čo na mňa vždy pôsobí sympaticky (aj keď je to úplná blbosť, pretože uznajte, že veľkosť balenia fakt o ničom nehovorí). Keď otvoríte riasenku vykukne na vás jeden z tých netradičnejších aplikátor - plastový asymetrický hrebienok. Netreba sa ho vôbec báť, riasenka sa s ním brutálne dobre nanáša a vytvorí neskutočné riasy.

Ako hovorí nadpis, je to asi prvýkrát v živote, kedy používam reálne len jednu vrstvu. Fakt jedna vrstva riasenky a máte krásny objem, super dĺžku a čierno/čierne mihalnice. A čo človek ocení viac ako ušetrený čas a krásne mihalnice?
Ak by ste sa náhodou báli riasenka sa nedrolí a drží krásne celý deň. A čerešnička na záver - veľmi ľahko sa odličuje.

Čo viac teda povedať? Lacná, kvalitná a brutálne dobrá - hovorím vám, berte, kým je :)

A čo vy? Aj podľa vás je Max Factor záruka kvality? Mali ste túto riasenku?
Previous
Next Post »