A svieža pleť skončila :)

Pamätáte si, ako som vám v jesenných obľúbencoch hovorila, že ako nemám kruhy pod očami? No minulý týždeň by som vám povedala iné :) dajte dieťa očkovať a stopercentne sa nevyspíte :) Takže som rada, že mám doma dobrý korektor a fakt pekný rozjasňujúci červený rúž lebo inak by sa ma ľudia na ulici báli :)
Tak o tom to dnes vlastne bude - že aj keď ste nevyspaté a cítite sa mizerne - trochu korektoru pod oči a brutálna červená robia neskutočné zázraky. No veď uznajte :)


Potom, ako som bola nenormálne spokojná s mojím predošlým Bourjois korektorom som si povedala, že určite vyskúšam ďalší a objednala som si Bourjois CC Eye Cream, čo je rozjasňujúci korektor pod oči s vyhladzujúcim účinkom. Očakávania som mala samozrejme vysoké, ale rovno vám poviem, že tak, ako naposledy určite nesklamal.


Na korektore sa mi neskutočne páči jeho balenie. Zbožňujem síce hubičkové klikacie korektory, ale fakt neznášam, keď netuším, či už na tej hubičke mám výrobok alebo nie. A tak často skončím s tým, že mám hubičku presiaknutá korektorom a môžem potom výrobok otierať. Tu je aplikátor plastový a priehladný takže veľmi dobre vidíte, koľko výrobku vám ostalo a koľko ste vytlačili. Efektívne a bez plytvania! Takže výhoda jedna zhrnutá!Výhoda dva je fakt super konzistencia - ktorá dobre splýva s make-upom a veľmi príjemne sa rozotiera. Korektor má veľmi dobré krytie, takže trochu farby a človek vyzerá hneď sviežejšie. Mne drží pekne celý deň, nezalieza sa do vrások a okrem krytia ešte aj super rozjasňuje! Like, like, like! Ak ste svetlé ako ja, tak odporúčam odtieň Ivory :)A ako som spomínala na začiatku, kľúčom k úspechu je dobrá červená! Ja som z https://www.parfemy-elnino.sk/ dostala Elizabeth Arden rúž na pery a som brutálne nadšená! Paradoxne to pre mňa nebola novinka, lebo minulý rok som ho kúpila mamine a vedela som, že je to super vec a takto si ho aspoň môžem užívať aj ja. Inak nájdete ho tu:klik a stojí necelé dve eurá, takže ak chcete krásny, brutálne žiarivý červený rúž (super aj na vianočný večierok) určite neváhajte.  Je super mastný, hydratačný. Pre mňa je to super pomocník, ktorý pleť rozžiari a dodá jej fakt chýbajúcu energiu :)


Takže, či už máte bábo, alebo len menej spíte tak kombo Bourjois korektor a EA rúž vrelo odporúčam :)

A čo vy? Ako sa vám darí spať? :)
Previous
Next Post »