Drogériové olala!


Keby ste si mali v hlave uchovávať všetky zbytočnosti sveta, tak by ste si možno pamätali, že som pred pár mesiacmi riešila fakt veľký problém. No, možno nie až taký veľký, ale pre mňa bol veľký :) proste - všetky zubné kefky mi boli fakt brutálne tvrdé a krvácali mi z nich ďasná. Isto tomu nepomohlo ani tehotenstvo - o tom potom, ale na druhú stranu, problém s mäkkými kefkami som mala odjakživa. 
Po mojej poslednej skúsenosti som celkom zanevrela na drogériové kefky (lebo, keď si kúpite štyri za sebou a všetky sú vám tvrdé už nemáte fakt chuť ani dôvod skúšať ďalšie). Ale, čo čert nechcel :) Colgate mi poslal krásny balíček, ktorého súčasťou boli nové pasty, ústna voda a veru aj kefka. Poviem vám pravdu, keby nebola tá kefka čierna ani ju netestujem. Fakt by mi bolo ľúto ,,rozbabrať" ďalšiu kefku, ale na obale sa písalo, že obsahuje aktívne uhlie, ktoré pomáha s odstránením baktérii mechanickou cestou :) no a mňa to proste brutal zaujalo. To, tá čierna, potom, že mi poslali soft verziu a nejaké nové špeciálne tenké štetiny - proste celé to vyzeralo super. 

A tak som si minulý týždeň išla čistiť zuby, chytila tú kefku a skoro som odpadla! Ona je brutal, ale brutal mäkká! Úplne presne podľa mojej chuti! Reálne! Skoro som odpadla! Strašne dobre sa s ňou čistia zuby, je jemnučká, cítim ako štetiny idú všade, proste úplná paráda! Jupííí :)


Ak by ste k tej super duper mäkkej kefke chceli trochu čierneho vzrúša (ktoré nestojí 12 €, ehm) tak vyskúšajte aj novú pastu s čiernym uhlím Colgate Natural Extracts. Brutálne dobre pení a tá čierna sa razom zmení na svetlú, takže nehrozí špinavá kúpeľňa. 
Ak radšej ako čiernu zábavku preferujete poriadne citrusovú chuť tak potom vyskúšajte verziu z ázijskym citrónovým olejom, ktorá je silnejšia ako žuvačky. Zanechá fakt brutálne príjemne svieži dych a to penenie je proste pecka :)


A aby som nezabudla, z tej citrusovej verzie je aj ústna voda. Veľmi príjemná svieža citrusová vôňa, ktorá vás brutálne ráno zobudí a naladí. Neviem, vo mne necháva taký pocit, že ma čaká úspešný deň a môžem začať tou dobrou nohou :)

A čo vy? Ste na tieto pastové výstrelky? Čierne pasty? Čierne kefky?


Previous
Next Post »