Versace VanitasMoji pravidelný čitatelia vedia, že moja naj naj naj naj obľúbenejšia vôňa je Chloé Chloé. Avšak jej cena v pomere s tým, že ju má každý druhý človek spôsobila, že keď sa mi pred mesiacom minula nekúpila som si ju znova. Nehovorím, že si ju nekúpim nikdy, ale úprimne neviem kedy zase. Hľadala som namiesto nej nejakú moju novú top voňavku a ono to nie je také ľahké ako sa zdá. Na svete je neskutočne veľa parfumov, ale nájsť taký ten, čo Vám zacvendží do nosa je už ťažšie. Doma mám naozaj veľa parfémov, ale takých, ktoré si kúpim opakovane je málo. Momentálne sú to len tri a jeden z nich je moja nová srdcovka, ktorú poznáte z videnia určite aj Vy, pretože parfémy Versace má rado veľa ľudí. 

Ja osobne som Versace parfumom podľahla v posledných rokoch takmer pri každej novinke ale nikdy ma žiadna neuchvátila tak ako tento – Versace Vanitas. Od prekrásneho elegantného flakonu až po neskutočnú vôňu je to môj momentálny srdcový parfum. Chvália mi ho všetci na okolí a ja sa ho neviem nabažiť. Tým, že nie je ťažký mám úprimne niekedy 100chutí nastriekať si ho na seba aj keď idem spať (ale nikdy som to neurobila, je mi ho strašne ľúto). Čo taktiež podporuje jeho úžasnosť je, že jeho cena je presne o polovicu nižšia ako Chloé a to má o 25ml viac.
Flakón je pomerne jednoduchý, čisté priehľadné sklo v kombinácii so zlatými detailmi. Čo je na ňom však krásne, je pomerne masívnejší vrchnák, ktorý je zlatý a hore má vygravírované okraje a nápis Versace. Flakón je pomerne ťažký, ale to sú podľa mňa všetky Versace. Neskutočne ma potešilo, že aj keď som si kúpila tester, došiel mi aj s vrchnákom. Krabička bola síce testerová, ale to je mi v celku jedno, aj tak ich zvyčajne vyhadzujem.
Vôňa je akoby pudrová, ale svieža. Versace parfumy sú mierne kontroverzné, niekomu vydržia celý deň, niekomu nie. Mne ako ktoré, naozaj záleží na Vašej pokožke, ale s Vanitasom som veľmi spokojná, vydrží mi naozaj od rána do večera. Ak však máte možnosť určite ho skúste vyskúšať na sebe, na Vašej pokožke (nie papieriku), aby ste sami cítili, koľko vydrží. Určite by som nepovedala, že je to ťažká, ani silná vôňa. Výrazná áno, ale tým, že je akoby púdrovitá sa tá výraznosť vlastne utlmuje. No musíte ovoňať, stojí to za to!
Čo sa zloženia týka:
Hlava: limetka, frézia
Srdce: kvet Tiaré
Základ: fazule tonka, céderJa som neskutočne rada, že som našla vôňu, o ktorej môžem zase po dlhej dobe povedať – toto je moja vôňa a pri jej kúpe navyše moja peňaženka až tak nezaplače.
A čo Vy? Používate Versace? Mali ste niekedy nejaký ich parfum? Ak áno, ktorý?
Teším sa na Vaše komentáre a želám krásnu sobotu!

Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
2. marca 2013, 11:35 delete

Ja mám Bright Cristal, a tá je skôr svieža taká na leto. Ak sa mozem opýtať, kupovala si cez internet? vieš odporučiť dobrú stranku? Tiež som rozmýšľala len nad objednanim testeru :-) ďakujem.

Reply
avatar
Oliva Ins
AUTHOR
2. marca 2013, 12:14 delete

Hezky článek:)
Zavitej take ke mě ) www.olivains.com

Reply
avatar
2. marca 2013, 17:17 delete

ja objednávam vždy z parfums.sk a tento som objednávala za cenu 34 eúr tester, ale napr. pred cca 3 týždňami som ho videla v akcii za 29, tiež na parfums :)

Reply
avatar
Tinn.
AUTHOR
2. marca 2013, 22:15 delete

flakonek to má fakt krásný)) nedávno dostala sestra parfém od Armaniho, myslím nějak Acqua a ten je taky krásný))

Reply
avatar
2. marca 2013, 23:09 delete

Aqua di Goia? tá je nádherná!

Reply
avatar
judith
AUTHOR
5. apríla 2013, 17:37 delete

Buen perfume!
Saludos
http://judithbysucre.blogspot.com.es

Reply
avatar