Bioderma Sensibio Déo


Pred nedávnom sa mi minul sprej a potrebovala som nejako vyriešiť túto opakujúcu sa situáciu. Došla som na to, že v zime mi je pohodlnejšie používať spreje a v lete guličky a tak som vedela, že budem hľadať v sprejovej oblasti. Naposledy som mala naozaj lacný sprej, takže ten ďalší mohol byť kľudne aj drahší. Výber nakoniec padol na Biodermu Sensibio Déo, ktorá nie je ani tak drahá - +- 6€. 
Zo Sensibio rady som mala už guličku, ktorá bola super a kľudne by som si ju kúpila zase- tým chcem povedať, že som si bola viac menej istá, že mi sadne aj sprej, nakoľko ide o takmer identický produkt, len v inej forme. 

Sprej je unisex a je určený aj pre ľudí s nadmerným potením. Reguluje a znižuje nadmerné potenie, pričom vďaka komplexu Toleridine je určený aj pre citlivú pokožku. Ja si ho dávam aj rovno po holení a nikdy ma pokožka neštípala ani nebola podráždená. Má zvláštnu podľa mňa pánsku vôňu, ktorú podľa mňa načaká skoro nikto, kto si ho kúpi. Keď sa povie Sensibio napadnú mi neparfumované výrobky a ten veru parfumovaný je. Neprekáža mi to, podľa mňa nikomu, lebo vôňa rýchlo vypáchne, len aby ste o tom vedeli.


Zloženie: WATER (AQUA), ALUMINIUM, CLOROHYDRATE, PROPYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, MANNITOL, XILITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, GLYCYRRHETINIC ACID, SCLEROTIUM GUM, CERATONIA SILIQUA GUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SPDIUM HYDROXIDE,FRAGRANCE (PARFUM).Viac na www.bioderma.com

Sprej udrží potenie pod kontrolou celý deň, netreba sa ničoho báť. Ja chodievam večer cvičiť a nikdy som sa po cvičení nijako necítila. Ale zase, potím sa normálne, takže aby ste z toho vychádzali.

Tak ako Sensibio gulička aj sprej je podľa mňa super a nesklamal. Mne sa tá pánska vôňa páči a beriem ju ako plus.

A čo Vy? Aký používate teraz deodorant? Tiež striedate spreje a guličky? 
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
19. januára 2015, 9:43 delete

Tak ten musím vyzkoušet :) V poslední době jsem si všimla, ze se dost potim, někdy je to hodne nepříjemný, protože mne pak ted v zimě bývá zima...

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
19. januára 2015, 16:17 delete

Ja som mala gulockovy. Bola som s nim spokojna viac ako s antiperspirantmi z drogerie.
Kaviareň u mačky

Reply
avatar
19. januára 2015, 21:39 delete

jj ono je to podľa mňa vždy nepríjemné :( vyskúšaj, verím, že pomôže :)

Reply
avatar
19. januára 2015, 21:39 delete

súhlasím, guličkový je naozaj výborný!

Reply
avatar
21. januára 2015, 10:19 delete

Budu si ho muset koupit!!! :) Po přečtění článku jsem zjistila, že ho nutně potřebuju! :)

Reply
avatar