Tangle Teezer Compact


Nie je nič horšie ako keď vyjdem z bazéna a vlasy mám v jednom chuchvalci. Neviem ako vy, ale ja plávam s rozpustenými vlasmi, pretože dať tú ťažobu do gumičky je nemožné. Plávanie je síce pohodlné, ale výsledok na konci dňa, keď idem domov je k zaplakaniu. Minulý rok som sa ,,naučila" vlasy si v procese sušenia rozčsesať a tento rok som do potiahla k dokonalosti - kúpila som si Tangle Teezer Compact

Akoby som obišla tú bežnú cestu a namiesto klasického Tangle Teezeru som prešla rovno k malému. Doma mám Detangler a Macadamia kefu, čo majú byť konkurencie Tangle Teezeru a ten mi práve chýbal do zbierky.  Ak by som to mala porovnať Tangle mi príde jednoznačne najľahší a najmenej draplavý a teraz zvažujem, že si ho dokúpim ešte v tej bežnej veľkosti. Ale kým sa dostaneme tam, poďme ešte trochu k tomuto kompaktu.


Tangle Teezer Kompakt je super vecička na cestovanie alebo do kabelky. Je vo veľkosti dlane a veľmi šikovne sa s ňou rozčesávajú všetky uzle. Okrem toho, že je to menšia verzia klasického Tangle Teezeru má ešte jednu výhodu - na štetinách má poklop vďaka ktorému sa nezašpiní v kabelke alebo hocikde ho máte. Poklop jednoducho dáte dole a ostane vám pekná čistá kefa. Za mňa jednoznačne super letná (a vlastne aj celoročná kabelková) vychytávka, o ktorej sa oplatí vedieť ak často cestujete a máte nespratné vlasy. Kefa je naozaj ľahučká a v kabelke nezaberie veľa miesta.

A čo vy? Akú máte kefu? Máte jednu aj v kabelke?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
8. júla 2016, 19:41 delete

suhlasim na 1000%, super vecicka, a na domace pouzitie odporucam kupit skor verziu ELITE ako klasicku, je vacsia a lepsie padne do ruky (teda aspom mne viac vyhovuje - mam vsetky 3 :))

Reply
avatar
8. júla 2016, 22:01 delete

Vidis dakujem za super radu uplne prišla načas a mega vhod ;)

Reply
avatar
Ev.
AUTHOR
9. júla 2016, 13:40 delete

súhlasím, ja mám doma dve, jednu tú klasickú väčšiu a potom takúto na cesty a s oboma som maximálne spokojná :)

Na mojom blogu práve prebieha letná Giveaway, budem veľmi rada, ak sa zapojíš! :)
Hello, my name is Ev

Reply
avatar
9. júla 2016, 16:05 delete

Dakujem urcite sa mrknem ;)

Reply
avatar
Gabriela P
AUTHOR
11. júla 2016, 10:32 delete

Můj starý Tangle už jede z posledního a nový cestovní jsem si bohužel zapomněla v Česku u rodičů a zatím jsem nebyla schopná si zajít do obchodu koupit nový :)

I když se musí přiznat, že ten původní vydržel opravdu hodně dlouho:)

Reply
avatar
11. júla 2016, 12:04 delete

Som zvedavá kolmo vydrží mne ;)

Reply
avatar