Jaaaaaaj som sa sekla


Pamätáte ako som si kúpila pred cca mesiacom cestovný Tangle Teezer? Ak nie, tak každopádne kúpila som si a odvtedy som pochopila lásku k Tangle Teezerom. Žiadna napodobenina sa na nich absolútne nechytá a vám radím len jedno – vyhnite sa všetkým rádoby Tangle Teezerom a kúpte si jeden, originál, ten rozdiel je neskutočný. Najhoršie na tom je, že väčšina napodobením už dnes stojí rovnako, čo je potom naozaj škoda peňazí.


No a aby som sa dostala k téme J Ako som si kúpila ten cestovný neskutočne som si ho obľúbila a došla som na to, že by sa mi takýto pomocník hodil aj na domáce použitie. Počkala som mesiac, nech zase nekupujem každú blbosť a keď som mala malý overený, otestovaný nebolo už proste o čom. Išla som na net a voľba samozrejme padla na ten najružovejší aký tam bol.


Tým, že som mala aj ten malý ružový nedalo mi a zobrala som aj ten veľký (Pink Fizz). Celá nadšená som ho rozbalila ako dorazil a odvtedy ho neviem pustiť z ruky. Vlasy rozčesáva pohodlne, raz dva, nešticuje, neelektrizuje a celkovo je to veľký pomocník, ktorý mi urýchľuje rannú robotu. Páči sa mi, že ho môžem používať aj v sprche, kde si s ním rozčešem masku a nemusím sa báť, že sa kefe niečo stane.A teraz, že prečo tá nadpisová dráma! Viete prečo? Lebo som chcela Elite verziu! Úplne mi to vypadlo a uvedomila som si to, až keď mi bola podhodená ako výrobok, ktorý by ma mohol zaujímať. Akože v podstate sa nič nedeje, ale poznáte to, keď si niečo plánujete kúpiť a potom na to zabudnete? Najhoršie je, že mať doma 3x Tangle Teezer by už bolo fakt prehnané, tak ak sa jednému raz niečo stane potom hádam nezabudnem a kúpim tú pôvodnú Elite verziu J Alebo mi napíšte, že nevadí, aj tak by som nespoznala rozdiel, to by potešilo :)


A čo vy? Videli ste niekedy naživo Elite a klasickú? Je v tom veľký rozdiel? Aj vy ste na niečo takto v poslednej dobe zabudli? 
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
30. augusta 2016, 11:20 delete

Tangle Teezer je skvelý nedám naň dopustiť. Vyskúšala som veľa hrebeňov a pod ale žiaden na moje husté vlasy nebol dosť dobrý. Zároveň ta chcem pozvať na moju giveaway :)
http://mojperfektnysvet.blogspot.sk/2016/08/project-life-is-change-giveaway.html

Reply
avatar
30. augusta 2016, 12:51 delete

Doma mám Tangle Teezer a aj zlatý Detangler (ktorý som samozrejme kúpila kvôli krajšiemu dizajnu) a musím povedať, že Detangler mi sadol viac. Asi preto, že má rúčku a dá sa lepšie uchopiť do ruky než Tangle Teezer.

Reply
avatar
30. augusta 2016, 14:50 delete

Ružový je veľmi pekný, ja si ho už musím zaobstarať. :)

www.rebelliouslily.blogspot.sk

Reply
avatar
30. augusta 2016, 17:34 delete

Milujem túto kefu, tiež ju mám a neviem si predstaviť, že by som mala používať takú tú obyčajnú kefu. :)

http://my-wonderful-world-of-crazily-books.blogspot.sk/

Reply
avatar
1. septembra 2016, 22:32 delete

Baby dakujem za super komentáre :)

Reply
avatar
3. septembra 2016, 21:30 delete

Moc ti děkuji za komentář u mě na blogu, jsi moc hodná:)! Zrovna od tebe je to pocta:P!
Jinak já mám doma Tangle už asi 3 roky a mamka taky. Já mám fialový s třpytkama a máma tenhle, co máš asi ty, ale myslím, že na krabičce je Elite. No každopadně je to super hřeben. Už se mi trochu rozevírá ta škvíra, ale to nevadí, cena odpovídá kvalitě a teď jsou levnější než byly, takže super. Četla jsem tvůj článek už dříve a potom zrovna byla v drogerce a tam značka Ebelin prodává skoro stejnej hřeben a stál 250. Takže koupit originál je lepší:D!

Reply
avatar
Dendy
AUTHOR
4. septembra 2016, 21:41 delete

Jsem kadeřnice a sedl jak mne tak klientům více Detangler, je o polovinu levnější a navíc se lépe drží. :)
Zvu tě na giveaway.

Letní giveaway | Lifestyle and beauty

Reply
avatar