Tenkrát poprvé - Loreal tiene :)Zase tu máme výrobok na ktorý som sa extrémne tešila, pretože je z kategórie ,,tenkrát poprvé“. Samej mi príde divné, že som od L’Oréalu doteraz nemala žiadne tiene, ale čuduj sa svet – nemala. Niekedy začiatkom leta som si ich z dlhej chvíle obzerala a najviac ma zaujali L'Oréal ParisColor Riche v krásnom odtieni E1 Beige Trench. Priznám sa, že som asi čakala dosť veľa, nakoľko L’oréal je pre mňa v hlave líder v cenovo dostupnej kozmetike a tak som sa tešila na testovanie.


Ak by som začala balením tak môže byť J Pekné quatro tiene v zlatom obale s veľmi dobrým aplikátorom. Paletka je pevná a aj napriek tomu, že ju používam a prevláčam viac ako tri mesiace nebadám na nej nejaké ošúpanie. Po pol roku to bude asi inak, ale zatiaľ spokojnosť.Dôležitejšie ako balenie je ale obsah J Ako som už spomínala paletka obsahuje 4 tiene najtmavší je akoby hnedo-šedý, nad ním je jemne zlatý, najväčším tieňom je medeno/škoricová hnedá a poslednou farbou je vlastne svetlý rozjasňovač. Veľmi vydarený mix farieb – s paletkou ľahko urobíte denné ako aj večernejšie líčenie.Tiene majú zvláštnu konzistenciu a aj napriek tomu, že mám doma xyz značiek takúto konzistenciu som ešte nevidela. Nie sú maslové, ale nanášajú sa veľmi dobre a kĺzavo. Pigmentácia je dobrá, ale úprimne Make-up revolution je podľa mňa stále lepšia J Pigmentáciu môžete stavať vrstvením, čo je super pre niekoho kto preferuje denné líčenie jemnejšie a stačí mu jedna vrstva. Čo ma na tejto paletke očaruje asi najviac je to, že ju chytíte – použijete a ste namaľované. Nemusíte rozmýšľať mixovaním tieňov z troch paletiek, proste chytíte, nanesiete a ste. Aplikátor je fakt výborný a podľa mňa by mi dalo za pravdu aj nejaké percento hejterov takýchto aplikátorov. Tiene držia ako prikované celý deň a sú veľmi pekne aj keď ich používate samostatne ako mono tiene.

Tak sa nakoniec predsa len potvrdilo, čo som si myslela. Ak chcete paletku pri ktorej nepotrebujete ráno namáhať mozgové závity, toto je ona. Praktická, šikovná za rozumnú sumu.

A čo vy? Tiež to tak máte s nejakou značkou, že hádam každý ju mal len vy nie? Ktorá? Mali ste niekedy L’oréal tiene? Vyhovovali vám? 
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
28. septembra 2016, 8:12 delete

Stíny mají krásné odstíny! Píšu si je na seznam!
Můj blog: Beauty by K. + právě probíhá soutěž!

Reply
avatar
28. septembra 2016, 9:31 delete

Od L´oreálu jsem snad ještě nikdy nic neměla. A jestli měla, tak jen poděděný lesk na rty, ale to už je hodně moc dávno. Líbí se mi ta poslední barvička.

BLOG: Kosmetická taštička ♥ SOUTĚŽÍME

Reply
avatar
28. septembra 2016, 16:18 delete

keď tak premýšľam, od L´oréal som tiene ešte nemala...vždy som dala prednosť iným :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
28. septembra 2016, 16:49 delete

tyto stíny nemám, ale vypadají moc dobře!:)

Somethingbykate

Reply
avatar
29. septembra 2016, 8:00 delete

Tak tie vyzerajú neskutočne luxusné. Veľmi sa mi páčia tie farby ;)

Reply
avatar
29. septembra 2016, 10:03 delete

Inak aj ja som začínala s podedeným leskom :)

Reply
avatar
29. septembra 2016, 10:03 delete

tak to som rada, že nie som jediná :)

Reply
avatar
29. septembra 2016, 10:04 delete

sú fakt super a tie farby sú neskutočne praktické :)

Reply
avatar