Video: elegantné glam vlny s Rowentou


Dnes som si pre vás pripravila krátky a jednoduchý videonávod - ako si urobiť pekné, elegantné glam vlny. Nie je to naozaj nič zložité - ku klasickému kulmovaniu pridáte jeden ,,twist" na záver a glam vlny sú na svete. 
Takéto vlny sa pekne hodia na jeseň k baretkám, klobúčikom tak dúfam, že si video nielen pozriete, ale že takúto verziu aj vyskúšate.


Vlasy som robila s novou kulmou  Rowenta Respectissim Precious Curls, ktorú môžete stále vyhrať s balíčkom Dove vlasovej kozmetiky v tejto súťaži:klik. 
Výhoda kulmy je, že si na nej môžete nastaviť váš typ vlasu a potom si vlasy kulmujete podľa toho. Je to šetrnejšie a vlny vám omnoho dlhšie vydržia.

 A čo vy? Na jeseň si viac vlasy kulmujete alebo žehlíte? Aj u vás je stále také teplo? Akú máte doma kulmu? 


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Nicole Shy
AUTHOR
11. septembra 2016, 20:38 delete

Moc hezké vlny :)
http://nicoleshyblog.blogspot.cz

Reply
avatar
Nicolland
AUTHOR
12. septembra 2016, 10:34 delete

krásne vlny, tvoje videá milujem, máš veľmi príjemné vystupovanie a si sympatická :)

http://nicolland.blogspot.co.at

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. septembra 2016, 21:16 delete

Veľmi pekne vlny, skúšala som si robiť vlny podľa tvojho prvého videa a nič z toho, moje vlasy sa nedali ani po hodine skúšania natočiť, tak možno práve takáto kulma je pre mňa tá pravá :)
A čo sa týka vlasov, mne sa viac páčili celohnede, takto pôsobia tie konce nezdravo teda aspoň pre mňa ;) takže ja by som zmenu určite spravila :)

Reply
avatar
12. septembra 2016, 22:43 delete

jeeej velmi pekne dakujem, krasne sa to cita :)

Reply
avatar
12. septembra 2016, 22:45 delete

hnede by vyzerali urcite zdravie s tym sa zhodnes aj s mojou kadernickou :) asi to urobim tak, ze to zabijem este jednym zosvetlenim a zaciatkom roka ostriham a vratim sa k hnedej :) to budem mat take rocne svetle vyrocie a viem si predstavit, ze do tej doby mi ta svetla bude nesmierne liezt na nervy a nebudem to rozhodnutie potom lutovat ani sekundu :)

Reply
avatar