Počuli ste o kompresovaných antiperspirantoch?


Ako nadšený cestovateľ musím skúšať všetky cestovateľské hacky, ktoré mi uľahčia cestovanie, ak stále zanechajú dostatok komfortu. Jednou takouto vychytávkou sú kompresované antiperspiranty, ktoré došli na náš trh len prednedávnom. Keď som ich zahliadla prvýkrát popravde som si myslela, že ide o klasické cestovné balenie antiperspirantu a až neskôr mi došlo, že je to vlastne niečo omnoho lepšie a praktickejšie. Ak ste ich videli aj vy a až tak vás nezaujali, čítajte ďalej a možno budete nadšené ako ja!Kompresované antiperspiranty sú totiž super šikovná vecička pretože v 75ml tube sa nachádza rovnaký objem ako v klasickej 150 ml verzii. Je to vďaka šikovnej technológii, ktorú majú v Unileveri – pretože do plechovky vedia dať o 50% menej hnacieho plynu. V závere tak máte presne tú istú veľkosť, rovnako silný antiperspirant len menšie a šikovnejšie balenie. Takéto balenie sa vám zmestí do kabelky, šuflíka či do batožiny.

Ja mám doma moje dva najobľúbenejšie – klasický Dove kvôli jeho neskutočne príjemnej jemnej čistej vôni a Rexona Invisible Black – ako istota pri čiernom oblečení.


Čo je možno dôležité povedať sú dve veci – v takejto šikovnej verzii nájdete 4 verzie Rexona Invisible Black a Shower Fresh a Dove Original a Invisible Dry. Dostupné sú exkluzívne len v DM, tak to potom majte na pamäti aby ste sa zbytočne neprehnali niekam inam.

Čo vy na to? Je to aj podľa vás šikovné? Nosíte so sebou v kabelke antiperspirant? Aký? Uživili by ste túto menšiu verziu? 
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Naire S.
AUTHOR
5. októbra 2016, 9:52 delete

Já už je viděla, ale ještě jsem si žádný nepořídila. Rozhodně je ale musím zkusit :) Ne že bych nějak extra často cestovala a nevešel se mi do tašky ten normální, ale ono i na poličku je to fajn :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. októbra 2016, 10:51 delete

Moja kamarátka s tým mala v lete problém - tiež si ho nadšene kúpila a na bezpečnostnej kontrole jej ho vyhodili z príručnej :D neviem presne, ktorú mala značku, ale problém bol v tom, že aj keď to balenie bolo malé, stále bol napísaný objem na obale (buď 150 alebo 200 ml) a keďže na palubu sa môže ísť len so 100 ml v jednom kuse, zobrali jej to... ale zase je to super vec do kufra, kde je to jedno, alebo len tak na víkendy autom :)

Reply
avatar
5. októbra 2016, 14:18 delete

na tomto sa reálne píše, že 75ml :) takže nech skúsi tieto verím, že nebude problém :)

Reply
avatar
5. októbra 2016, 14:18 delete

Máš ty pravdu, ale potešia tieto blbinky :)

Reply
avatar
V.
AUTHOR
5. októbra 2016, 22:27 delete

Ano,to jsem si vždycky kupovala na služebkách (a jen tak mimochodem, ani Němci na letišti s tím nikdy problém neměli). Je fajn, že už je dostupný i tady. Za euro ale asi nebude, že?

Reply
avatar
5. októbra 2016, 22:29 delete

Nie nie :) cena je okolo troch EUR :) len zdôrazňujem ze to nie je vzorka ale reálna velka veľkosť len menšej tube :)

Reply
avatar