Nechtové variácie s Avon Mark.


Ako ide jar a vlastne skoro už aj leto zisťujem jednu vec - nechty ma čoraz viac a viac bavia. Už to nie je len o tom, že si ich lakujem, pretože musím (moje nechty samy o sebe naozaj nie sú pekné) ale začínam sa tešiť z pekných farieb a rôznych možností, ktoré v dnešnej dobe značky ponúkajú. Či ide o dramatické červené, romantické fialové alebo elegantné nude - každá farba má niečo do seba! Dnes by som vám chcela ukázať dva kvalitné laky z kolekcie Avon Mark., ktoré boli mojimi spoločníkmi v apríli a začiatkom mája. 


Prvá farba sa volá Lavender Sky a je to úžasná, skoro až studená fialová farba. Pre mňa to bola láska na prvý pohľad, pretože sa mi neskutočne páčil mix skoro až šedej s fialovou. Prekrásna farba, ktorá vyzerá elegantne a netradične zároveň.


Druhá farba je taká tá klasická ,,dramatická" alebo ,,nestarnúca" červená s názvom Roses are Red. Za mňa je to farba, ktorú by každá z nás mala mať doma. Červená je ikonická v dvoch veciach - hodí sa každému, ku všetkému, na (skoro) každú príležitosť a nechtom neskutočne lichotí. Táto je za mňa ,,tá" červená a ja sa na ňu neviem vynadívať. Naozaj dokonalá klasika za pár eúr. Čo sa týka samotných lakov, ich výdrž je cca 5 dní a dokonalý výsledok dosiahnete v dvoch vrstvách. Laky majú neskutočne krásny lesk, čo môžete vidieť aj na fotkách.

A čo vy inak? Aký lak máte dnes na rukách? Dajte vedieť, som zvedavá :)
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
18. mája 2017, 23:15 delete

Práve som odlakovala :) ale mala som krásny červený OPI Coca Cola Red. Lakovať budem asi až cez víkend, ale snažím sa nejaký laky dopotrebovať, tak to bude asi niektorý z nich. Buď svetlý pieskový od Gabrielly Salvete alebo ešte starý tmavofialový Avon :)

Reply
avatar
Saja Frey
AUTHOR
19. mája 2017, 15:24 delete

Ten červený má naozaj nádhernú sýtu farbu:)

Saja Frey Blog

Reply
avatar
29. mája 2017, 22:58 delete

veru, je to ,,tá" najkrajšia červená :)

Reply
avatar
29. mája 2017, 22:59 delete

uf dopotrebovať lak :) priznám sa, že takéto chúťky som nikdy nemala :)

Reply
avatar