Na chatu, festival alebo len bežné odlíčenie


Viete čo je neskutočne zvláštne? Že si vždy vždy vždy na dovolenku kupujem odličovacie obrúsky. Pôvodne to bolo preto, aby som ušetrila miesto ale pravda je taká, že malá micelárna voda alebo odličovací olej by mi pravdepodobne zabrali menej miesta ako balenie obrúskov. Ale zvyk je železná košeľa, takže na každú dovolenku cestujú nejaké obrúsky so mnou. Naposledy som mala v Dubaji biele Nivea obrúsky o ktorých ste si mohli prečítať v recenzii tu:klik alebo v poslednom videu tu:klik

Do Japonska som chcela nejaké obrúsky, ktoré odlíčia aj vodeodolný make-up a tak som si zobrala modré Nivea obrúsky o ktorých si povieme dnes :)

Čo sa týka obalu - klasický obal, ktorý sa otvára z vrchu a potom z neho prakticky vyťahujete navlhčené vreckovky. Samotné vreckovky sú z pomerne hustého a kvalitného materiálu, ktorý sa netrhá ani keď si šúchate oči :) Čo zbožňujem na Nivea výrobkoch je ich úžasná vôňa. Jemná, čistá - presne takto by podľa mňa mali voňať všetky pleťové výrobky.

A aké boli samotné vreckovky?
Pokožku super odlíčili, hravo si poradili aj s vodeodolnou riasenkou, ale. Ale priznám sa, že párkrát ma po nich pálili oči. Kým s bielymi som taký problém nemala ani raz, tu bohužiaľ áno. Možno to bolo unavenými očami, možno jemne spálenou pokožkou neviem. Zvláštne je, že sa to stalo len párkrát a potom už nič. Keby som vám teda mala poradiť jedny tak určite tie biele. Ale ak budete na dovolenke používať vodeodolnú riasenku je pravda, že s týmito ju dáte pekne dole :)

Inak ako môžete vidieť prišli vhod aj keď ma v Japonsku oblízala srnka :) Hovorím, multifunkčné :)


Obrúsky stoja okolo 3€ a zoženiete je ich úúúúplne všade :) a v balení je ich 25 :)

A čo vy? Čo si beriete na dovolenku? Obrúsky alebo micelárku?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
11. júna 2017, 13:07 delete

Na dovolenou si většinou beru ubrousky, jsou lehčí a lépe se převáží než micelárka.:)

Somethingbykate

Reply
avatar