TY! Poď!


Už o 11 dní sa bude konať jedno z najkrajších každoročných podujatí a to AVON Pochod proti rakovine prsníka. Kto náhodou nevie, čo to je - tak je to veľmi pekná charitatívna činnosť na podporu každého, kto prišiel do styku s touto zákernou chorobou a zároveň osveta o prevencii a o chorobe samotnej. 

Aby ste si nemysleli, nie je to žiadne depresívne podujatie, práve naopak - toľko energie, radosti a spolupatričnosti sa podľa mňa inde ako tu hádam ani nedá zažiť!


Tento rok to bude opäť nielen pochod, ale aj množstvo sprievodných akcií. Centrom celej akcie bude bratislavský hrad, kde môžete kľudne zobrať celú vašu rodinu a v urobiť si piknik v parku. Pre návštevníkov tam budú nachystané stánky s jedlom a nabitý sprievodný program. Nebudú chýbať mená ako Polemic, Jana Kirschner, Lukáš Adamec a samozrejme rozhovory s ambasádormi pod vedením Juniora alebo Borisa Prša.


Vstupenkou je ako každý rok, špeciálne tričko vytvorené špeciálne k tejto akcii. Tento rok ho navrhol Lukáš Macháček a dá sa kúpiť v dámskej, pánskej a detskej verzii. Kúpiť si ho viete u svojej AVON lady alebo priamo na mieste v deň pochodu. Ja som si už cvične skúšala ako si ho nastajlujem a nakoľko je pochod počas leta rozhodla som sa, že tričko použijem ako šaty. K tomu pohodlné kvetované  tenisky (predsa len je to pochod a nie sedenie na káve) a kvetinkovú čelenku a som ready!
Dúfam, že sa s vami teda 17 júna vidím a že sa spolu postavíme tejto chorobe a dodáme energiu všetkým, ktorí ju potrebujú!

A čo vy? Podporujete nejakú charitu? Boli ste niekedy na AVON pochode? Páči sa vám idea pochodu proti niečomu? Vidíme sa tam?

Previous
Next Post »