Prvá katastrofa z dielne Bioderma


Hovorím si, že to asi niekedy muselo prísť. Že nemajú všetky značky dokonalé výrobky a že každý sa niekedy utne. Ale nemuselo to byť na dovolenke, kde je celkom problém zohnať kvalitné odličovače za dobrú cenu. Tak baby, predstavujem vám prvý výrobok z Biodermy, ktorý je doslova a do písmena to najhoršie čo som kedy z odličovacej oblasti mala. A že som toho za tie roky už poskúšala :) 

Bioderma launchla tento zázrak niekedy minulý rok a priznám sa, že som na neho nezaevidovala skoro žiadne recenzie. Určite ich boli tony o tom nepochybujem, mne len žiadna nepadla pod oko. Ja som sa z tohto prírastku fakt tešila, pretože ako viete obrúsky si beriem na každú dovolenku a tieto boli určené pre citlivú pokožku a mali odličovať aj oči. Vedela som, že na dovolenku, kde bude moja pokožka vystavovaná slnku potrebujem niečo, čo je reálne fakt jemné a dôkladné preto nebolo pochýb, že toto bude ono.

Ale omyl! Prvé pochybnosti boli, keď som videla, že jeden obrúsok nevyčistil poriadne ani samotný make-up. Obrúsky podľa mňa nie sú dostatočne navlhčené a samotná látka nie je dostatočne efektívna. Skúšala som si s nimi odlíčiť klasickú riasenku a výsledok veškerý žádny. Maskara nešla dole, obrúsok akurát narobil okolo mojich očí pandie okolie. Na nepekné odlíčenie celej tváre som spotrebovala 4 obrúsky a to som sa potom potrebovala doodlíčiť čistiacim gélom. Vodeodolnú riasenku som ani neskúšala, pochopila som, že to nemá zmysel.

Druhým sklamaním bolo, že obrúsky mi podráždili pokožku, ktorá ma po nich vyslovene štípala a bola červená ako rak. Keď niečo tak by som čakala, že aspoň na tomto fronte bude Bioderma kvalitná. 

Za cenu 8 € som nielen sklamaná, ale aj pobúrená a nahnevaná. To si radšej kúpte Niveu za 4 € (recenzia tu:klik) a budete nielen kvalitne odlíčené ale ešte aj ušetríte. 

A čo vy? Aký výrobok vás v poslednej dobe nahneval? Je nejaký výrobok z Biodermy, ktorý vás sklamal? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
12. júla 2017, 20:04 delete

Mala som jeden krém od biodermy hydrabio riche za tu cenu som čakala od neho veľa mal ochraniť pred vysušanim v zime no nič take sa nekonalo a od vtedy som si povedala že si kúpim jedine tak micerálku ta nesklame nikdy, síce mam aj balzam na pery bioderma ale ešte som ho neskúšala. Obrúsky sa mi osvedčili od Balei:)

Reply
avatar
16. júla 2017, 16:06 delete

Ja mám vo všeobecnosti ich výrobky fakt rada ale toto bol bohužiaľ naozaj strašný fail :/

Reply
avatar
17. júla 2017, 18:00 delete

Ako pre mňa boli zatial všetky odličovacie obrúsky, čo som Vyskúšala sklamanie :D Skúšala som Alverde, Baleu, Niveu a neviem. Aj keď niekam idem, tak vždy som brala odličovač a dala ho na obrúsok, lebo sa mi všetky zdajú byť málo navlhčené.

Lavandula Diary

Reply
avatar
22. júla 2017, 22:34 delete

jeeeminenku brat aj odlicovac aj obrusky to je aka skoda :( akoze keby som bola taka umna v Turecku tak fakt usetrim :) ale nadavala by som si, ze zase balim veci, ktore nepotrebujem :)

Reply
avatar