Čierne zlato


Kebyže môžem tak si na každých trhoch kupujem nejaké pleťové mydlo. Ale nemôžem, pretože spotrebovať jedno mydlo mi trvá hádam aj pol roka, takže to by som mala doma mydlovú pyramídu. A to by si manžel o mne fakt myslel, že nie som úplne ok (aj keď otázka je, či si to o mne nemyslí aj tak vzľadom na môj počet kozmetiky). Ale! Došlo k zázračnému stavu a minulo sa mi mydlo (haaaalelujah) takže mám na poličke nové a verte alebo nie toto sa vám bude páčiť :) Už len, že názov je Čierne zlato hovorí o tom, že to bude paráda :)

Kým sa dostanem k samotnej recenzii treba povedať, že ma obsah (a názov) zaujali natoľko, že som odhodila antipatie voči tvaru mydiel Musk bokom a povedala som si, že ho idem vyskúšať. A som brutal nadšená :) to len na začiatok.


Stále sa obávam, kedy príde môj popôrodný pleťový relaps - že si pleť povie ho hooo porodila si, môžeme sa vrátiť k starej podobe. A tak robím všetko preto, aby to tak nebolo. O mojej novej pleťovej starostlivosti niečo čítate hádam každý týždeň a budúci týždeň konečne začínam chodiť aj na kozmetiku (po 9 mesiacoch wuhuuu). No a čo je väčšia súčasť pleťovej starostlivosti ako čistenie?

A čo znie lepšie ako niečo, čo sa volá čierne zlato a obsahuje čierne uhlie, tea tree, kakaové maslo je to vegánsky výrobok a ručne robený? No proste paráda v mydlovej forme :) mydlo krásne vonia (po tea tree), zanechá jemný čierny povlak (ten logicky umyjete) a pokožku brutálne osvieži a dokonca aj jemne schladí. Pokožka je perfektne prečistená, ale nie je vysušená, čo je kombinácia, ktorú ocení každý človek s problematickou a zároveň suchou pokožkou.


Mydlo je krásne balené a na https://www.naturlove.sk/ stojí 4 €. Za mňa určite najlepšie, čo Musk ponúka (a že som toho už vyskúšala). Inak viem, že je ešte strašne skoro - ale podľa mňa tieto prírodné mydielka sú super darček na veď viete aký sviatok :)

A čo vy a Musk? Skúšali ste niečo? Chodíte na farmárske a všakovaké iné trhy?

Previous
Next Post »