Oficiálne posledný človek, čo neskúšal Rimmel Wake me upTento make-up som chcela vyskúšať hádam päť rokov. Odkedy prišiel na trh stále ma lákal, stále som po ňom pozerala, ale nie a nie odhodlať sa. V zásade som mala načítaných desiatky recenzií, ktoré ho chválili, videla desiatky tutoriálov, kde sa používal ale proste z nejakého dôvodu neprišiel na rad. Až teraz! A to vo verzii proti únave, pretože verte alebo nie (ale kto by neveril?:) teraz potrebujem všetky zbrane na to, aby som proti nej bojovala.

A tak ho tu teda máme - kedysi celebritný, dnes už aj skoro zabudnutý Rimmel Wake me up make-up :) 


Ak ste o ňom náhodou doteraz nepočuli :) je to make-up, ktorého úlohou je zjednotiť a rozjasniť pokožku a dodať jej aspoň stredné krytie. To všetko by mal robiť rýchlo a efektívne za veľmi dobrú cenu (na https://www.parfemy-elnino.sk/ čosi cez 5 €). A čo hovorím ja? Ano, áno a áno. 

Make-up má super konzistenciu, ktorá sa fakt dobre nanáša a nemusíte s ňou rýchlo pracovať. Kľudne si ho nanesiete vo vašom tempe a ak potrebujete navrstvíte aj dve vrstvy. Mne popravde bohate stačila jedna - tá prekryla všetko čo mala, zjednotila pokožku a dodala jej pekný lesk. 

Fotky sú vždy najlepší dôkaz :)Make-up krásne vydržal celý deň, nezaliezal sa do vrások ani farebne neoxidoval. Ak ste bledé ako ja odporúčam odtieň 100 Ivory - super farba hlavne teraz na jeseň a zimu.

Úprimne vám neviem povedať, prečo som tak dlho otáľala, bola to rovnaká chyba ako s predošlým Bourjois make-upom. Tak ak ste ako ja, neotáľajte, pretože by ste mohli márniť čas bez fakt dobrého rozjasňujúceho kúska.

A čo vy a Wake me up? Poznáte? Používate?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra T.
AUTHOR
19. októbra 2018, 19:18 delete

Já makeup nepoužívám vůbec, ale tento vypadá super!
MyGoldenMind

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
19. októbra 2018, 23:02 delete

Tiež som ho ešte neskúsila :)

Reply
avatar
21. októbra 2018, 11:10 delete

wow tak to potom klobúk dole!

Reply
avatar
21. októbra 2018, 11:11 delete

vážne? Tak potom super vrelo odporúčam!

Reply
avatar
27. októbra 2018, 16:19 delete

Já jsem tenhle make-up taky ještě nezkusila. Zdá se mi, že je na mě pořád tmavej a tak jsem se o něj ani nezajímala:D.

Reply
avatar