Naomi Campbell Winter Kiss
Pamätáte si ma moju nedávnu dilemmu medzi lacnými parfumami a drahými? Pre zatiaľ som ju vyriešila objednaním si Naomi Campbell Winter Kiss zo stránky www.promenada.sk. Viem, že mnohým z Vás môže daný názov Winter Kiss symbolizovať zimný parfum, ale mne nie. Je to vôňa plná vanilky, jazmínu a iných krásnych zložiek, čo ju robí skôr silnejšou ako jemnejšou. Jej úžasnou výhodou je to, ako skvele sa mení jej vôňa počas dňa. Pri prvom nastriekaní je to naozaj pomerne výrazná a silná vôňa ale ako ubúdajú hodiny, mení sa na príjemnú, sladkastú vôňu, ktorej jednoznačne dominuje ružové korenie a aníz.
Veľkosť, ktorú mám ja je 30ml čo nezaťaží kabelku a keďže je to výrazná vôňa vyprcháva pomerne pomaly. Sláva parfumov Naomi Campbell už pomerne opadla a preto opadli aj ceny jej vôní, ktoré teraz zoženiete za neskutočne nízke ceny. Je to moja prvá skúsenosť s jej voňavkou a som veľmi spokojná. Prekvapilo ma, že veľa známych ju poznalo a mám na ňu veľmi veľa pozitívnych reakcií čo je super.


Kozmetiku poskytol do recenzie internetový obchod Promenáda, kde môžete okrem iného nakúpiť aj originálne parfémy.


Aby som nezabudla, internetový obchod www.promenada.sk ponúkol mojím čitateľom možnosť využiť do konca mája 10% zľavu na všetky produkty z časti parfumov a kozmetiky. Zľava sa odčíta z nákupu ak pri zadaní objednávky do príslušného políčka napíšete kod blog42012. Pripomínam, že to platí len do konca mája!
Určite sa to oplatí vyskúšať, možno tam nájdete aj moju Naomi a budete rovnako spokojní!

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Mielle
AUTHOR
18. mája 2012, 12:55 delete

No musím říct, že když jsi napsala winter kiss, hned mi to evakovalo zimní vůni. :D divný název.

Reply
avatar
18. mája 2012, 18:46 delete

Mielle - súhlasím:) ten názov je aj podľa mňa dosť zavádzajúci:)

Reply
avatar