BarryM

Kozmetiku Barry M mám veľmi rada, nakoľko ako jedna z mála ponúka neskutočne veľký výber farieb. Je veľmi obľúbená aj v zahraničí, lebo za pomerne dostupné ceny ponúka naozaj veľmi príjemnú kvalitu. Vždy som mala celkom problém s tým kde a ako Barry M produkty nakupovať a o to viac ma prekvapilo, keď som minule narazila na slovenskú stránku : http://www.barrym.sk/
Samozrejme ma hnedˇ zaujali ich praslávne práškové očné tieňe, a tie som sa Vám dnes aj rozhodla zrecenzovať. Ja osobne mám číslo 85 - cyklámenová ( http://barrym.sk/oci/66-praskove-ocne-tiene.html ) a aj keď sa môžete diviť nad šialenosťou tej farby, verte mi nikdy neviete kedy sa Vám môže hodiť. Čo ma pri samotnej aplikácii veľmi prekvapilo bolo to, že tiene sa nedrolili na tvár. Nanášala som ich z úplne obyčajným štetcom z H&M pomaly po vrstvách. Aj keď tiene pôsobia veľmi výrazne, ich výraznosť si korigujete Vy sami. Na vytvorenie dramatického efektu napr. potrebujete až 5 vrstiev. Tiene sa krásne lesknú a počas dňa vôbec nemiznú. Linka sa na nich vôbec nerozpíjala ( možno by bol celkom dobrý nápad kúpiť si telový tieň a používať ho ako podklad). Tiene vydržali naozaj krásne neporušené celý deň. Za mňa osobne je to veľké áno pre Barry M práškové tiene.

A čo Vy? Poznáte značku Barry M? Skúšali ste od nich niečo?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
9. júna 2012, 11:44 delete

Barry m poznám, mám od nich asi desať produktov, aj pigmenty, laky, rúž, korektor, lesk a celkom spokojnosť :)

Reply
avatar
kesa
AUTHOR
9. júna 2012, 13:30 delete

tiež mám jedny práškové tiene od nich a sú super! :)

Reply
avatar
Natália
AUTHOR
9. júna 2012, 16:43 delete

Už veľmi dlho rozmýšľam, že by som si niečo od Barry M objednala, no nikdy som sa nevedela prinúť sadnúť k tomu notebooku a riadne všetko na internete poprezerať. No po tvojom článku to asi konečne spravím. :)

Reply
avatar